Dr. Altuğ Atalay geç ama hızlı başladı

Dr. Altuğ Atalay geç ama hızlı başladı
AKP'den Belediye Başkan Aday Adaylığı müracaatını ve basın açıklamasını en son yapan ve tanıtım çalışmalarına diğer adaylara göre daha geç başlayan ATALAY, Kütahya’yı iyi tanımasının avantajlarını kullanarak arayı kapatıyor.
Pazar ve Otogar esnafını ziyaret eden Dr. Altuğ Atalay gezi çalışmalarına Kütahya Sanayi ve Ticaret Odası ile bazı dernekleri ziyaret ederek devam etti. 
 
Özellikle Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyeleri ile eskiye dayalı dostlukları bulunan Dr. Altuğ Atalay’a üyeler tarafından aday adaylığının ilimize ve kendisine hayırlı olması dileklerinde bulunuldu. Tarım İl Müdürlüğü yaptığı dönemde Atalay’ın üretici ve sanayiciyle uyum içinde bir çalışma süreci geçirdiği konuşulan görüşmede, Altuğ Atalay Belediye Başkanı olması durumunda, halka iş imkanı sağlayacak sanayici ve yatırımcının yanında olacağını, Kütahya’ya yatırım yapacak her kesime gerekli desteği ve kolaylığı sağlayacağını, devlet kurumlarının özellikle belediyenin vatandaşa hizmet amaçlı çalışmasının gerektiğini, kendisinin bu prensibi benimsediğini, bir şehrin en öneli güçlerinden biri olan ticaret erbabının yatırım yapması ve üretimini artırmasıyla vatandaşlarında daha rahat iş bulma imkanı sağlandığını, bununda bir şehir için en önemli unsurlar arasında olduğunu vurguladı.

Dost sohbeti şeklinde devam eden ziyaret karşılıklı iyi dilek ve temennilerle tolu şekilde fotoğraf çekilerek son buldu. Atalay adaylık süreci tamamlanıncaya kadar tüm sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeye çalışacağını belirtti.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com