Dr. Atalay projelerini açıkladı

Dr. Atalay projelerini açıkladı
AKP Kütahya Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Altuğ Atalay "İşe başlar başlamaz küçük ama önemli faaliyetlerle halkımızın ihtiyaçlarını karşılamaya başlayacağız. Bunlardan ilki su faturalarındaki katı atık bedellerini ve su fiyatlarını halkımızı üzmeyecek en

Atalay "Bizim anlayışımız; belediye ve belediyeye ait şirketler de dahil olmak üzere kamu kurumlarının tamamının kuruluş ve var oluş amaçları vatandaşlara hizmet etmektir. Kamu kurumlarında vatandaşa hizmet götürülürken kar amacı güdülemez, söz konusu hizmetse ve vatandaşın rahatı, güvenliği, sağlığı ise gerisi teferruattır. Bizim bundan önceki anlayışımız da buydu, bundan sonrakide böyle olacaktır dedi.

Atalay "İş başına gelir gelmez, Cumhuriyet caddesi (sevgi yolu)ve Atatürk bulvarı olmak üzere, gençlerin rahatça kullanabilecekleri ve aileleri veya birbirleri ile iletişim kurabilecekleri, bilgi sağlayabilecekleri ücretsiz wireless internet alanları sağlayacağız. Şehrin üç farklı bölgesine geniş meydanlar yapacaklarını, her kesim vatandaşımızın rahatlıkla oturup güzel vakit geçirebileceği, misafirlerini ağırlayabileceği bu meydanları gece gündüz hareketli tutacak şekilde şehir planlamacılar ile birlikte planlıyoruz şeklinde konuştu. Ayrıca küçük bir değişiklikle tarihi değerlerimizden olan Rüstem Paşa Medresesini ismine ve tarihi önemine yakışır bir kültür merkezine dönüştüreceğiz, şehiriçi ulaşımı hafif raylı sistemi kurarak çözeceğiz, metro ilin şu günkü durumuna göre çok masraflı ve sürdürülemez olacağı için gündeme getirmeyeceğiz, bu işi  otobüs sahiplerini de dışlamadan  yapacağız" dedi.

Ayrıca Jeotermal kaynaklarla ilgili projelerini ise sonra açıklayacağını Kütahya’nın en güçlü yanlarından birinin jeotermal kaynaklarının olduğunu bunları ülke hatta dünya çapında tanıtacak projeler üzerinde çalıştığını da bildirdi. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com