Dr. Atalay seçim ziyaretlerine başladı

Dr. Atalay seçim ziyaretlerine başladı
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Balıkçılık Yapıları Daire Başkanı Dr. M.Altuğ Atalay, AKP‘den Kütahya Belediye Başkanlığı için aday adayı olmasının ardından ziyaretlerine başladı.
Kütahya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nde görevde bulunduğu sürece yapmış olduğu hizmetler ve yürütmüş olduğu başarılı projeler nedeniyle çiftçilerimizin, muhtarlarımızın ve halkımızın takdir ve beğenisini kazanan Dr. M.Altuğ Atalay, yerel seçimler öncesi aday adaylığı evraklarını AK P İl Başkanlığı’na teslim etmesinin ardından ziyaretlerine başladı.
 
Uzun yıllar tarım sektöründe görev yapması münasebetiyle, Kütahya Zıraat Odası ile Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğini ziyaret ederek seçim çalışmalarına start veren Kütahya Belediye Başkan Aday Adayı Dr. M.Altuğ Atalay; “Muhtarlarımız, vatandaşlarımız, esnaflarımız, sivil toplum örgütlerimiz kısacası Kütahya’nın her yerine ve her kesimine bu kısa zaman diliminde ulaşmaya çalışacağız. Ziyaretlerimizi bugün başlattık ve son güne kadar devam edeceğiz. Her ne kadar Kütahya’nın genel problemlerini bilsek de değerli hemşerilerimizin duygu, düşünce, istek, beklentileri bizim için son derece önemli” dedi.
 
Kütahya Zıraat Odası Başkanı Ömer Demirtaş ve Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği müdürü Serhat Güngör ziyaretten duyduğu memnuniyetlerini dile getirerek, Aday Adaylığı sürecinde başarılar diledi. Kütahya Belediye Başkan Aday Adayı Dr.M.Altuğ Atalay’da önümüzdeki günlerde halkımızın istek ve beklentileri doğrultusunda son şeklini vereceği fikir ve projelerini halkımızla paylaşacağını belirtti. (SBK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com