Dr. M. Altuğ Atalay aday adaylığı konusunda basın toplantısı düzenleyecek

Dr. M. Altuğ Atalay aday adaylığı konusunda basın toplantısı düzenleyecek
Ak Parti'den aday adayı olan Dr. M. Altuğ Atalay aday adaylığı konusunda basın toplantısı düzenleyecek.
Geçtiğimiz günlerde Kütahya Belediye Başkan aday adaylığını gerçekleştiren  Atalay,  8 Kasım Cuma günü saat 14'de Ak Parti İl Merkezinde bir basın toplantısı düzenleyecek.
 
Atalay, yapılacak olan toplantıya  “Başta saygıdeğer halkımızı, tüm partililerimizi ve değerli basın mensuplarımızı davet ediyorum.” şeklinde konuştu. 
 
MUSTAFA ALTUĞ ATALAY’IN BİYOGRAFİSİ
“1972 yılında Kütahya'da doğdu. İlk ve ortaöğretimini Abdurrahman Paşa ilköğretim Okulunda, liseyi Kütahya Lisesinde tamamladı. 1993 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesinden mezun oldu. 1996 yılında Dumlupınar Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak çalışma hayatına başladı. Aynı yıl Su Ürünleri Program Başkanlığı görevine getirildi. 1998-2002 yılları arasında Gediz Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcılığı görevini yürüttü. Süleyman Demirel Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsünde Yüksek Lisansını tamamladı. 2002 yılında Üniversitedeki görevinden takdirname alarak ayrılarak, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Kütahya Tarım İl Müdürlüğünde sırasıyla Yüksek Mühendis, Şube Müdürü, İl Müdür Yardımcısı, ardından da Tarım İl Müdürü Vekili olarak memuriyet hayatının 16 yılını Kütahya’da tamamladı. 2010 yılında Japonya, Kagoshima Üniversitesinde Kaynak Yönetimi ile ilgili kısa süreli eğitim aldı. Kütahya’da yapmış olduğu hizmetler ve yürütmüş olduğu başarılı projeler gerekçesiyle, Tarım Bakanından ve Kütahya Valilerinden Takdirname ve Teşekkürler alan Atalay, 2011 yılında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğü’nün kurulmasıyla Ankara’da Kaynak Yönetimi ve Balıkçı Yapıları Daire Başkanı görevine getirildi ve halen aynı görevi yürütmektedir. Akademik çalışmaları sırasında su ürünleri ve farklı konularda yurtdışı ve yurtiçinde makaleler yayımlamış ve birçok yurtdışı eğitime katılmış olan Dr. Mustafa Altuğ Atalay, iyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.” (SBK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com