Drogba gelecek mi? Terim açıkladı!

Drogba gelecek mi? Terim açıkladı!
Eboue'yi G.Saray'a getiren Fildişili menajer Francis Kacou'nun yaptığı, 'Drogba'yı getirmek için uğraşıyorum' sözü Fatih Terim'e soruldu. İşte Terim'in cevabı!

Emmanuel Eboue ve Didier Drogba'nın de menajerliğini yapan Francis Kacou'nun abidjan.net'e yaptığı "Galatasaray adına Drogba için çalışmaya devam ediyorum" açıklaması Fatih Terim'e soruldu.

İşte bu açıklamalar Fatih Terim'e soruldu. Terim, "Duyduğum iyi oldu. Bizim bundan haberimiz yok. Kamptaydık belki ondan dolayı haberimiz olmadı. Belki kamptan çıktığımızda haberimiz olur. Olabilir belki, sezon başı Haziran Temmuz aylarında ortaya konulan sporcu ilişkilerinden dolayı böyle bir gelişme olabilir; ama benim çok ciddi haberim yok" ifadelerini kullandı. 

"SAKİN OLMAYA ÇALIŞIYORUM"

Son maçlardaki sakinliğinin hatırlatılması üzerine Fatih Terim, "Mümkün mertebe, ben nasılsam öyle olmaya çalışıyorum. Değişen bir şey yok. Zaman zaman sakiniz ama zaman zaman ateşleniyoruz. Orada çok sakinmiyim çok hareketli miyim kestiremiyorum. Ama arkadaşlarımız dışarıdan daha iyi değerlendirebilirler. Özellikle sakin olmak gibi bir düşüncem yok; ama sakin olmaya çalışıyorum.

 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com