Drogba onu reddetti

Drogba onu reddetti
Real Madrid den ayrılıp Chelsea ile anlaşan Mourinho Drogbayı arayarak onu takımında görmek istediğini söyledi ama Drogba bu teklifi kabul etmedi.

Drogba Galatasaray da mutlu olduğunu ayrılmak istemediğini belirtti. Mourinho'yu  çok sevmesine rağmen Sarı kırmızılı takımdan ayrılmak istemediğini güzel bir dil ile anlattı.

MOURİNHO DROGBA'YI ARADI

Yıldız oyuncunun Türkiye temsilcisi FIFA Menajeri Ceylan Çalışkan, Radyospor'a konuk oldu ve "Mourinho, Drogba'yI aradı. Kendisini Chelsea'da görmek istediğini söyledi.  Drogba, Galatasaray'da çok mutlu olduğunu, kesinlikle Galatasaray'dan ayrılmak istemediğini söyledi.  Drogba, Mourinho'yu çok sever, ikisi arasında sevgi ve saygıya dayalı özel bir bağ vardır; ama buna rağmen Drogba kesinlikle Galatasaray'dan ayrılmak istemediğini, Galatasaray'ı çok sevdiğini Mourinho'ya söyledi. Güzel bir dille Chelsea'ye gelmeyeceğini söyledi" dedi

CHELSEA ÇOK ŞEY VERDİ


Çalışkan, "Chelsea'ye kırgınlığı yok. Drogba 8 yıl oynadı orada. Chelsea'ye çok şey verdi; ama Chelsea da Drogba'ya çok şey kattı. Son 10 yılda dünya futboluna baktığımızda forvet olarak Drogba vardır. Bir numaradır. Bun da Chelsea'nin büyük payı vardır. Dolayısıyla Chelsea'ye kırgınlığı yok; Galatasaray'ı çok sevdiği için Chelsea'nin teklifini reddetti" ifadalerini kullandı. 

Ceylan Çalışkan, "Drogba, bu yıl geçen sezona oranla çok daha iyi olacaktır; çünkü geçen sezon hazırlık yapamadan, Galatasaray'a transfer oldu. Bu sezon kamp çalışmalarına katılacak. Kendisi de bunu hep söyledi. Yüzde 60-65 performansla oynadı; ama bu sezon çok daha iyi olacak" dedi. (UGE)

Etiketler: ,
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com