Drogba, parçalıyı giydi!

Drogba, parçalıyı giydi!
Galalatasaray'ın bomba transferi Didier Drogba, sarı-kırmızılı formayla ilk pozunu verdi.

Galatasaray'a 1.5 yıllığına imza atan Didier Drogba, sarı-kırmızılı formayla ilk pozunu verdi. Kulübe imza atmasının ardından kişisel internet sitesi üzerinden bir açıklama yapan Fildişi Sahilli oyuncu, "İstanbul’da beni çok heyecanlı bir mücadele bekliyor. Böylesine tarihe sahip bir kulüpte oynamak ve taraftarın muhteşem desteğiyle tanışmak için sabırsızlanıyorum. Benim için yeni bir maceranın başlangıcı olacak!”  dedi.

Ünal Aysal'ın açıklamaları:

Galatasaray Spor Kulübü başkanı Ünal Aysal Drogba transferi ile ilgili GS TV'ye kısa bir değerlendirmede bulundu.

Drogba'nın transferinin resmen açıklanmasının ardından Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal GS TV'ye kısa bir açıklamada bulundu.

''Taraftara yönetimimizin bir hediyesi olsun''

''Siz de benim kadar bu transferi yakından takip ettiniz. Birkaç gündür devam eden bir araştrmaydı. Bu sabah direk masaya oturduk ve akşam saatlerinde de transferi neticelendiridk. Bize yakışan bir oyuncu. Faydalı olacğını da düşünüyorum. Son derece mutluyum. Bu transfer bütün taraftarlara yönetimimizin bir hediyesi olsun.''

''Telefonla görüştük''

''Drogba, Galatasaray gibi buyuk bir takıma gelecek olmaktan dolayı son derece mutlu. Ben kendisiyle telefonla da görüştüm. Hocamız da kendisiyle telefonla görüştü. Sonunda Galatasaray'a gelmeye karar verdi. Onun için de yerinde bir karar olduğnu düşünüyorum. İnşallah hayırlı olacaktır.''

Transfer için açık kapı da bırakan Aysal, ''Son güne kadar hocamızın isteği doğrultusunda eksiğimiz varsa kapatmaya çalışırız'' diyerek sözlerini noktaladı.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com