Drogba'dan dansöz'e ilginç yorum!

Drogba'dan dansöz'e ilginç yorum!
“Galatasaraylıysa oynasın”....

Dünya Kick-Box şampiyonu Don Wilson, İstanbul’da ekibiyle eğlenirken dansöz sürpriziyle keyiflendi. Ancak para takmakta pek tecrübesiz olduğu gözden kaçmadı

Hollywood dövüş filmlerinin vazgeçilmez aktörü ve 11 kez de Dünya Kick-Box şampiyonu olan efsane oyuncu Don “The Dragon” Wilson, Eylül ayında hem jübilesini yapmak hem de film çekmek için geldiği İstanbul’u sevdi. W Hotel içinde yer alan leziz mutfağı ile ünlü Okka Restoran’da ekibiyle birlikte yemek yiyen “The Dragon” dansöz sürpriziyle keyiflendi. “Yalan Dünya” dizisinin oryantali Ebru Subaşı ile karşılıklı göbek atan dövüş ustası ilk kez para takarken zorlandı..

‘Galatasaraylıysa oynasın’

DÖVÜŞ ustası aktörün bu keyifli gecesi devam ederken (üstte) aynı saatlerde Okka Restoran’a Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Didier Drogba’da geldi. (sağda) “The Dragon”un gelişi nedeniyle özel olarak yapılan oryantal şovu çok beğenen Drogba, daha sonra oryantalin kendi masasına gelerek de oynamasını rica etti. Oryantal Ebru, yanına gittiğinde ise, “Galatasaraylıysa oynasın” yorumunu yapan Drogba, daha sonra 100 TL para takarak keyifli geceye eşlik etti. Ancak içeride fotoğraflarının çekilmesini istemedi... (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com