Drogba'nın gelmesinde tek engel kaldı!

Drogba'nın gelmesinde tek engel kaldı!
G.Saray, Didier Drogba'nın peşini bırakmıyor. Bunu biz değil, Emmanuel Eboue'yi G.Saray'a getiren Fildişili menajer Francis Kacou söyledi.

Drogba'nın menajeri siz misiniz? Seydi mi?

Ben Didier'in resmi ajanı değilim. Onun ajanı Thierno (Seydi). Fakat benim de Didier ile dostluğum var. Türklerle yaz boyunca çok yakın temaslarım oldu. Eboue'nin İstanbul'a gelişi sırasında ve o transfer dönemi boyunca bana pek çok oyuncu için konuştuk. Kader de (Keita) gelecekti ama Türkler parayı çok buldu. O dönemde bana hep Didier'i sordular.

Neden Seydi ile değil de sizinle temas kurdular o zaman?

Bir oyuncunun transferi tek bir menajerin oluru ile olmaz. Seydi'yle de mutlaka temas kurmuşlardır. Benimle de temas kurdular. Bana  transferin olurunu sordular. Ben de 'neden olmasın' dedim!

Peki neden Drogba gelmedi?

O zaman Didier Londra'da şansını denemek istedi. Fakat sezon sonunda sözleşmesi bitiyor. Chelsea onun, bir başka Londra takımına gitmesini engellemek için onu İngiltere dışından başka takıma göndermeyi düşünüyor. Çünkü, Didier Chelsea'nin önüne koyduğu yeni sözleşmeye imza atmadı.

Drogba'nın G.Saray'a gelme ihtimali sizce ne?

Didier, İstanbul hakkında çok şey biliyor. Ben de ona çok fazla done sundum. Sunmaya da devam ediyorum. Türkiye'deki vatandaşları da bu transfer için çalışıyor. Ama işin gerçeğini isterseniz eşi Lalla bana göre bu transferin kilit ismi. Didier, Londra'dan ayrılırsa belki de Dubai'ye gider ama Lalla İstanbul'u tercih eder. Çünkü Lalla modern bir Müslüman. Burkayı sevmiyor!

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com