Drogba'yı da Mourinho yönlendirmiş

Drogba'yı da Mourinho yönlendirmiş
Menajer Ceylan Çalışkan, Galatasaray'ın Didier Drogba transferi hakkında açıklama yaptı

Galatasaray'ın Sneijder transferinde Real Madrid Teknik Direktörü Mourinho'nun da parmağı olduğunun ortaya çıkmasından bir hafta sonra, Drogba'ya da Galatasaray'ı öneren ismin yine Mourinho olduğu anlaşıldı.

Didier Drogba'nın Galatasaray'a transferinde kilit bir rol oynayan menajer Ceylan Çalışkan, transfer sürecinin perde arkasını anlatttı.

MOURiNHO'NUN ÖNERDİĞİ 3 TAKIM

Drogba'nın transferini Mourinho'ya sorduğunu ifade eden Çalışkan, "Drogba, Mourinho'nun mesajını gösterdi. Mourinho'ya üç tane takım yazıyor ve Mourinho Galatasaray'a git kesinlikle çok büyük kulüp diyor. Yazan takımlar Milan, Schalke ve Galatasaray... Galatasaray'ın daha çok istemesi Drogba'nın Galatasaray'ı tercihinde büyük etken oldu. Teklf edilen rakamları görseniz inanamazdınız. Ünal Aysal ve Fatih Terim'le görüştürdük ve çok etkilendi." dedi.

SNEIJDER'E DE O ÖNERMİŞTİ

Real Madrid'in teknik patronu Mourinho, hatırlanacağı üzere geçen hafta transfer edilen Sneijder'e de Galatasaray'ı öneren isimdi. İtalyan basını Galatasaray'a gitme konusunda tereddüt yaşayan Sneijder'in Galatasaray'ı ve Fatih Terim'i Mourinho'ya sorduğunu yazmıştı. İki futbolcuya da Galatasaray'ı öneren isim olarak öne çıkan Mourinho'nun Fatih Terim'e duyduğu saygı hemen her futbolseverin bildiği bir konu.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com