DSP'den kara operasyonuna destek

DSP'den kara operasyonuna destek
DSP Genel Başkanı Masum Türker, ''Terörle mücadele için ne gerekirse yapılmalıdır. Taviz verilmemelidir'' dedi...

Yalova Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasının (YSMMMO) hizmet binası açılışına katılmak için Yalova'ya gelen Türker, açılış öncesinde gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

Kuzey Irak'a yönelik olası bir askeri operasyona değinen Türker, şunları söyledi:

''Terörle mücadele için ne gerekirse yapılmalıdır. Taviz verilmemelidir. Ancak yapılacak her askeri harekatın çok iyi değerlendirilmesi gerekir. Çünkü bunun sonradan olumsuz sonuçları da olabiliyor. O nedenle bu konuda hükümetin biraz daha açıklama yapması gerekir. Son 8 yıldır terör kontrol altına alınamamıştır. Hükümetin tavizkar yaklaşımı doğrultusunda terör daha da artmış ve sivil halka zarar verecek hale gelmiştir. Bu nedenle, bu konuda hükümet, siyasi partileri en azından aydınlatmalı, açıklama yapmalı ki, kamuoyu yönlendirilebilsin.''

Türker, daha sonra Yalova Valisi Esengül Civelek, Belediye Başkanı Yakup Koçal, Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) Genel Başkanı Nail Sanlı ve Yalova Üniversitesi (YAÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Eruslu ile birlikte hizmet binasının açılışını yaptı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com