Dudak Dudağa

Dudak Dudağa
Cem Özer, boşuna sevindi! Nurgül Yeşilçay ile Mithatcan'ın 10 günlük ayrılığı bitti. Çift, önceki akşam dudak dudağa yakalandı!

Nurgül Yeşilçay ve Mithatcan Özer aşkında ikinci perde... Cem Özer'den boşandıktan 2 ay sonra Sezen Aksu'nun oğlu Mithatcan ile aşk yaşamaya başlayan güzel oyuncu, 10 gündür genç sevgilisinden ayrı geziyordu. Bu durum en çok Yeşilçay'ın eski eşi Cem Özer'i sevindirdi. Ancak herkes sürpriz aşkın yine sürpriz bir şekilde bittiğini konuşurken, Nurgül ile Mithatcan önceki gece ortaya çıktı. Çift, ayakligazete.com'un haberine göre Etiler'deki bir mekanda dudak dudağa romartik saatler geçirdi. Ancak Mithatcan'ın keyfi, gazetecileri fark etmesiyle kaçtı.

HAYATIMIZ SATILIK MI?
Mekanın kapısına öfkeli bir şekilde çıkan Mithatcan, gazetecilere "Bizim hayatlarımız satılık değil" diyerek çıkıştı. Ardından sevgilisinin yanına dönen Mithatcan'ı Nurgül Yeşilçay zor sakinleştirdi.

BASINI ŞAŞIRTMA PLANLARI!
Gazetecilerin kendisine gösterdiği ilgiden sıkılan Mithatcan Özer, hedef şaşırtmak için geçtiğimiz gece başka kızlarla görüntülenmişti.

HEVESİ KURSAĞINDA KALDI
Eski eşinin Mithatcan Özer ile ayrıldığı haberini alan Cem Özer, aynı günün akşamı bir mekanda DJ'lik yapmıştı. Özer, "Nurgül Yeşilçay'ı geri kazanabilirim" düşüncesiyle o saatlerde keyifli görüntüler sergilemişti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com