Düğünde hastanelik oldular

Düğünde hastanelik oldular
Kütahya'nın Emet ilçesinde, düğün salonunda yakılmaya çalışılan maytaplardan çıkan gazdan etkilenen 60 kişi hastaneye kaldırıldı.

KÜTAHYA - Kütahya'nın Emet ilçesinde, düğün salonunda yakılmaya çalışılan maytaplardan çıkan gazdan etkilenen 60 kişi hastaneye kaldırıldı.
Alınan bilgiye göre, Emet Belediyesi Nikah ve Düğün Salonundaki düğün sırasında yakılmaya çalışılan ancak ateş almayan maytapların çıkan gaz ve duman yaklaşık 400 kişinin bulunduğu salonda paniğe yol açtı.
Yangın çıktığı sanıldığı için çevredeki vatandaşlarca çağrılan itfaiye ekiplerinin yardımıyla salondakiler kısa sürede tahliye edildi.
Gaz ve dumandan etkilenmeleri nedeniyle ambulanslar ve özel araçlarla Emet Devlet Hastanesine kaldırılan 60 kişiden 41'inin tedavileri ayakta yapıldı.
Gazdan etkilenen Azime Elitok, Ayşe Elitok, Mediha Oktay, İlker Güngör, Fatma Öz, Firdes Kınık, Hatice Özsu, Sevda Nur Sındırgılı, Melike Yüce, Dilek Kurnaz, Emine Öztaş, Fatma Hastürk, Habibe Durmaz, Hafize Öztürk, Esma Serap Demir, Havva Dikmen, Mukadder Zengin, Özden Seval ve Melike Erdoğan ise birkaç saat gözlem altına tutulduktan sonra taburcu edildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com