Düğünden sonra ilk sabah

Düğünden sonra ilk sabah
ABD'de başlayan yeni bir trend 'düğün fotoğrafçılığı'nı başka bir boyuta taşıyacak gibi. Yeni evli çiftler, düğünden sonraki ilk sabahın fotoğraflanması için 650 dolar ödüyor.
Evlilik albümleri daha çok gelin ve damadın, aileleriyle birlikte çektirdiği karelerden oluşur. Ancak ABD ’de başlayan ilginç bir trend, evlilik fotoğrafçılığını başka bir boyuta taşıyacak gibi görünüyor. 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!
 
New Jersey’li fotoğrafçı Melisa Squirez ve Michelle Jonné, çiftlerin ‘gerdek gecesi’ ertesinde, yani ‘karı-koca’ haldeki ilk sabahının fotoğraflarını çekiyor. 
 
Bunun için 650 dolar gibi bir ücret talep eden ikilinin hizmetinde ise yeni evli çiftlerin yatakta, duşta çekilen fotoğrafları, hatta çıplak pozları dahi var. Özellikle dağınık çarşaflara odaklanan kareler dikkat çekerken, müstehcenlik sınırının aşılmamasına özen gösteriliyor. 
 
Son birkaç aydır sayısız çiftin en özel sabahını kareleyen Melisa Squirez, “Yakalamak istediğim şey çiftler arasındaki yakınlık duygusu. Bu sakinlik duygularının gerçek olduğunun farkına varan çiftler, gerçek birer karı-koca olmanın tadını çıkarıyor” diyor. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com