Dumlupınar Üniversitesinde ''Çocuk Festivali''

Dumlupınar Üniversitesinde ''Çocuk Festivali''
Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) tarafından ''Çocuk Festivali'' yapıldı.

Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) tarafından ''Çocuk Festivali'' yapıldı.
DPÜ Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Eğitimi Bölümü öğrencilerinin ''Benimle Bir Gün Çocuk Olur musun?'' başlığıyla bu yıl üçüncüsünü düzenlediği etkinlik, DPÜ Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hatice Zeynep İnan ve Öğretim Görevlisi Taşkın İnan'ın koordinatörlüğünde Okçu- Güveçci Mahallesi meydanında gerçekleştirildi.
Okçu- Güveçci İlköğretim Okulunun katkılarıyla düzenlenen festivale, DPÜ Çocukoloji, Havacılık ve Rock Kültür kulüpleri de destek verdi.
Kütahya'nın dört bir yanından gelen çocuklar, etkinlik masalarında üniversiteli abla ve ağabeyleriyle eğlenceli aktivitelere katıldı.
Ödüllü oyunlar, planör ve yamaç paraşütü gösterileri, canlı rock müziği konseriyle eğlenen çocuklara festival süresince ikramlar yapıldı.
Taşkın İnan, yaptığı açıklamada, geleneksel hale getirilen festivalin sonraki yıllarda daha büyük organizasyonlarla devam edeceğini bildirdi.
Öğrencilerinin yaklaşık iki aydır bu organizasyon için hazırlık yaptıklarını ifade eden İnan, emeği geçen tüm öğrenciler ve kulüp üyelerine teşekkür etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com