Dumlupınar Üniversitesine öğretim elemanı alımı

Dumlupınar Üniversitesine öğretim elemanı alımı
Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörlüğü, çeşitli birimlerde görevlendirilmek üzere 8 araştırma görevlisi ve 29 öğretim görevlisi alacak.

Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörlüğü, çeşitli birimlerde görevlendirilmek üzere 8 araştırma görevlisi ve 29 öğretim görevlisi alacak.
Rektörlükten yapılan yazılı açıklamaya göre, Fen Edebiyat Fakültesinin Biyoloji, Matematik ve Fizik, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin İnsan Kaynakları Yönetimi ve Ekonometri, Mühendislik Fakültesinin Bilgisayar Mühendisliği ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Tıp Fakültesinin Temel Tıp Bilimleri bölümlerinde birer araştırma görevlisi istihdam edilecek.
Fen Edebiyat Fakültesi Batı Dilleri Bölümüne iki, Kütahya Meslek Yüksekokuluna 6, Emet Meslek Yüksekokuluna 5, Altıntaş, Gediz ve Simav meslek yüksekokullarına 3'er, Hisarcık, Pazarlar ve Şaphane meslek yüksekokullarına ikişer, Domaniç Meslek Yüksekokuluna bir öğretim görevlisi alımında bulunulacak.
Adayların, Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (KPDS) veya Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavından (ÜDS) en az 50, Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavından (ALES)ise en az 70 puan almış olması gerekiyor.
Başvurular, istenen belgelerle birlikte 14 Ekim tarihi mesai bitimine kadar ilgili fakülte veya meslek yüksekokuluna şahsen veya postayla yapılacak.
Ön değerlendirme sonuçları 20 Ekim'de ilan edilecek, giriş sınavları ise 24 Ekim'de gerçekleştirilecek.
Öğretim üyesi alımıyla ilgili ayrıntılı bilgiye, DPÜ Rektörlüğüne ait ''www.dumlupinar.edu.tr/duyurular/duyuru_dosyalari/79-22/akademik _personel_alim.pd f'' linkinde yer verildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com