Dündar, Birand'a Bültende Mesaj Yolladı!

Dündar, Birand'a Bültende Mesaj Yolladı!
Uğur Dündar, bülten sonunda Birand'a ne söyledi?

Uğur Dündar, bülten sonunda;

"Sevgili seyirciler; usta gazeteci ve Kanal D ana haberin sunucusu, arkadaşımız Mehmet Ali Birand, bugünlerde bir rahatsızlık geçiriyor. Kendisine ve tüm çalışma arkadaşlarına içtenliğimizle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Ve biran önce O'nu ekranda eski formuyla çok neşeli bir şekilde görmek istiyoruz... " dedi..

Mehmet Ali Birand'ın Şubat ayı sonlarında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi'nde pankreasın içinden geçen Hepatit kanalına stent takılmıştı. Birand, pankreas kanseri olduğu haberleri üzerine açıklama yapmış ve “safra kesesinde bir daralma olması nedeniyle küçük bir cerrahi operasyon geçirdim. Kanalları genişletmek için stent takıldı. Terapi devam ediyor” demişti.
Çok az belirti veren pankreas kanseri, “en çabuk öldüren kanser” türü olarak biliniyor. Alkol hastalığın en önemli nedeni. Ameliyat yapılsa bile hastanın 5 yıl yaşama şansının ortalama yüzde 20 civarında olduğu belirtiliyor. Habertürk'ün kurucusu gazeteci Ufuk Güldemir, bu rahatsızlık nedeniyle 2007 yılında hayatını kaybetmişti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com