Dündar ve Özdil'den Büyük Jest!

Dündar ve Özdil'den Büyük Jest!
Star Ana Haber Grup Başkanı Uğur Dündar ve yardımcısı Yılmaz Özdil, çalışanlarına jest yaptı.

Star Haber Grup Başkanı Uğur Dündar ve yardımcısı Yılmaz Özdil, haber merkezinde çalışan 70 kişiyi ilgilendiren bir karara imza attılar.. Star TV anchormen'i Uğur Dündar ve haber müdürü Yılmaz Özdil'in maaşlarına zam yapıldı. Onlar maaşlarına yapılan zamları çalışanları arasında paylaştırma kararı aldılar.

MAAŞI DAĞITTILAR
Dündar ve Özdil, Doğan Medya Holding'in kendilerine yapmayı planladığı Ocak 2011 zamlarını almayarak, bu miktarın Star Ana Haber çalışanlarına eşit olarak dağıtılmasını istedi..

MAAŞLARI İYİ OLMAYAN MUHABİRLER VAR
Uğur Dündar şöyle konuştu : "Star Haber Merkezi olarak aile ortamında tam bir uyum içinde çalışıyoruz.. Arkadaşlarımız halkımıza güvenilir haberi vermek için canla başla gece gündüz demeden emek sarfediyor. Kameraman arkadaşlarımız bazen sırtlarında onlarca kilo ağırlığındaki kameralar ile haber çekmeye çalışıyor.. Bizim göreve gelmemizden önce maaş durumları iyi olmayan muhabir arkadaşlarımız var. Grubumuzun durumu ise ortada..

YILMAZ'LA ORTAK KARARIMIZ
Ben ve arkadaşım Yılmaz Özdil aramızda konuşarak böyle bir karar aldık.. Bize yapılması planlanan zammın 70 arkadaşa eşit olarak dağıtılmasını istedik.. Biz bir ekibiz, ekip olmanın sorumluluğunu da yerine getiriyoruz. Star Haber geçen yılı AB grubunda birinci bitirdi.. Ocak ayi itibarıyle Total'de de zaman zaman birinci oluyoruz.. Amacımız bu yılın sonunda her iki grupta da yılı lider tamamlamak."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com