Dünür Albayrak'ın Kolu Kırıldı!

Dünür Albayrak'ın Kolu Kırıldı!
Başbakan Erdoğan'ın dünürü Sadık Albayrak, polisler tarafından dövüldü...

Başbakanın dünürü,Turkuvaz Medya Grubu Yönetim Kurulu başkanvekili Serhat Albayrak ile Çalık Grubu CEO'su Berat Albayrak'ın babası yazar Sadık Albayrak, polisler tarafından dövüldü. Gece bir toplantı çıkışında yanında arkadaşı ile giderken yolu başka bir araçla kesilen Albayrak'ın dayak sırasında kolu kırıldı. Sözcü gazetesi haberi bugün manşetten verdi.

ÇIKAN ÇATIŞMA KAVGA İLE BİTTİ
Türkiye Yazarlar Birliğinin doğumunun 100. yılı dolayısıyla büyük fikir adamı Nurettin Topçu'nun hatırasına ithafen düzenlediği Şûra çalışmaları için TYB İstanbul Şubesi'nin Sultanahmet'teki Kültür Merkezinde yapılan toplantı sonrası, toplantıdan çıkan üç kişi ile polisler arasında çıkan tartışma kavga ile bitti.

BAŞBAKAN'IN DÜNÜRÜ
Polislerin darp ettiği üç kişiden biri olan İHH Yönetim Kurulu üyesi ve Ortadoğu Özel temsilcisi Ahmet Emin Dağ savcılığa şikayette bulunurken, darp edilen üç kişiden birisinin Başbakan Erdoğan'ın dünürü Sadık Albayrak olduğu belirlendi.

POLİSLER SİVİLLERİ DARP ETTİ
Kavganın üç arkadaşın tramvay yolundan geçerken yeşil ışıkta üzerlerine gelen bir sivil araca tepki göstermeleri ile başladığı iddia edildi. İddiaya göre, 'hem tramvay yolundan gidiyorsunuz hem de kırmızı ışıkta geçiyorsunuz' tepkisi üzerine araçtan inen polislerle üçlü arasında tartışma çıktı. Karşılıklı kimlik isteyen taraflar arasındaki tartışmanın büyümesi üzerine polislerin sivilleri darp ettiği belirtildi.

Ahmet Emin Dağ'ın darptan dolayı savcılığa başvurduğu belirtiliken, Sadık Albayrak'ın da kolunun kırıldığı iddia edildi. Albayrak'ın bugün polisleri şikayet için İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın ile görüşeceği belirtildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com