Dünya basını ABD Büyük elçiliğindeki haberi manşetten verdi!

Dünya basını ABD  Büyük elçiliğindeki haberi manşetten verdi!
ABD büyükelçiliğinde yaşanan canlı bomba olayını dünya basını da manşetten verdi.

Bugün saat 13.00 civarında gerçekleşen ve 2 kişinin ölümüyle sonuçlanan ABD büyükelçiliğine yapılan canlı bomba saldırısı dünya basınında da yankı buldu. Özellikle BBC News ve  uluslararası haber ajansı Reuters haberi son dakika olarak manşetten verdi.

Saldırı ABD'de büyük yankı buldu!

ABD büyük elçiliğine yapılan bombalı saldırı özellikle ABD basını olmak üzere, dünya basınında da "son dakika" ve "flaş" kodlarıyla yankı buldu. Haberlerde, ABD Elçiliği'ndeki intihar saldırısında en az 1 kişinin öldüğü ve çok sayıda yaralı olduğu belirtildi.
 
İngiliz yayın kuruluşu BBC, Ankara'da ABD Büyükelçiliği önünde bir patlama meydana geldiğini belirtti. ABD Büyükelçiliğine yönelik intihar saldırısında bir kişinin öldüğü ve yaralılar olduğu vurgulandı. Saldırı sonra birçok ambulans ve itfaiye ekibinin olay yerine geldiği belirtildi. Saldırıdan ABD Büyükelçiliği'in iç kısmının zarar görmediği de ifade edildi.
 
Reuters da "flaş" geçti!

Uluslararası haber ajansı Reuters da, Ankara'da ABD Büyükelçiliği'ne yapılan saldırıyı "flaş" koduyla abonelerine duyurdu. Reuters haberinde, ABD Büyükelçiliği önündeki saldırıda en az bir kişinin öldüğü belirtildi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com