Dünya yıldızı ülkesine döndü

Dünya yıldızı ülkesine döndü
Kobe Bryant, ülkesine dönerken Havalimanı'nda hamburger yedi...
Türk Hava Yolları’nın uluslararası marka yüzü Kobe Bryant sponsorluk sözleşmesini iki yıl daha uzatmak ve ünlü futbolcu Messi ile THY’nin yeni reklam çekimi yapacağını açıklamak için geldiği İstanbul’dan bugün ayrıldı.
 
THY Yetkilileri tarafından uğurlanan Kobe Bryant Atatürk Havalimanı’na uçağının hareketinden bir buçuk saat önce geldi. Dış Hatlar Terminalinde Fast-Food lokantasında hamburger ve patates tava yiyerek kola içti. Daha sonra THY CİP Salonu’nda dinlenen Kobe saat 12.45’de İstanbul’dan Los Angeles’e gitti.
 
THY’den yapılan açıklamada Kobe Bryant’ın gelişi ile ilgili olarak şöyle denildi:
 
“ Dünya basketbolunun en ünlü isimlerinden olan Kobe Bryant, geçen sene imzalanan sponsorluk anlaşması ile Türk Hava Yolları’nın uluslararası marka yüzü oldu. Geçtiğimiz yıl çekilen, dünya genelinde yayınlanan ve Türk Hava Yolları’nın olumlu geri dönüşler aldığı ilk reklam filminin ardından şimdi de ünlü futbolcu Messi ile beraber bir reklam filmi çevirecek.”
 
Bu arada THY yetkilileri de Kobe Bryant ile çekilecek yeni reklam filminin çekimlerinin ilk ayağının İstanbul Atatürk Havalimanı olacağını, ikinci ayağın ise yurt dışında yapılacağını belittiler. Türk, Hollandalı, İngiliz, İspanyol ve Amerikalı ekiplerin işbirliği ile hayata geçirilecek olan reklam filminin 2012 sonunda dünya genelinde yayınlanması planlanıyor. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com