Dünyaca ünlü oyuncunun ölümünde şok detay!

Dünyaca ünlü oyuncunun ölümünde şok detay!
'Hızlı ve Öfkeli' filmlerinin yakışıklı aktörü Paul Walker'ın bir Porsche kazasında ölmesi dünyayı yasa boğdu.

Bu trajik ölüm, ardında büyük bir de gizem bıraktı. Çünkü Walker, kazadan tam 1 gün önce sosyal medyada 'öldürülmüştü'!

'Hızlı ve Öfkeli' (Fast & Furious) film serisinin yakışıklı polis memuru, Amerikalı oyuncu Paul Walker, Los Angeles yakınlarında arkadaşının kullandığı bir Porsche Carrera GT ile geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirdi. Direksiyon hakimiyeti kaybedildikten sonra önce bir direğe sonra da ağaca çarparak parçalanan araçta iki arkadaş da can verdi.

HAYRANLARI 1 GÜN ÖNCE DE YASA BOĞULDU

Bu ölüm, ardında büyük bir de gizem bıraktı. Las Vegas Guardian Express gazetesinin haberine göre, feci kazadan tam 1 gün önce sosyal medya, Paul Walker'ın, 'kendi kullandığı kullandığı bir araçla kaza yaparak öldüğü' yönündeki bir haberle sarsılmıştı. Yani Paul Walker, yaşayan birçok ünlünün başına gelebilecek türden bir 'internette öldürülme' haberine kurban gitmişti.

TWITTER VE FACEBOOK 'YIKILDI'

Walker'ın bu yalan haberle 'öldürülmesinin' ardından Twitter adeta yıkılırken, Facebook'ta açılan 'R.I.P Paul Walker' (Huzur İçinde Yat Paul Walker) sayfası da bir anda 1 milyon beğeniye ulaşmış ve yüzlerce hayranı, sayfaya hüzün dolu mesajlar yağdırmıştı.

Bir anda bütün hayranlarını yasa boğan bu haberin daha sonra yalan olduğu menajerleri tarafından açıklanınca herkes derin bir nefes almıştı.

ERTESİ GÜN GERÇEKTEN ÖLDÜ!

Ne var ki, Paul Walker hayranlarının bu sevinci uzun sürmedi. İnternette dolaşan bu haberin yalanlanmasından tam 1 gün sonra ünlü yıldızın gerçekten de bir otomobil kazasında öldüğü duyuruldu. Yalan haberden tek farkı ise, aracı Walker'ın değil, arkadaşının kullanıyor olmasıydı.(MUE)

Posta.com.tr

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com