Dünyanın En Tehlikeli Çocuğu.Peşinde Ordu Var!

Dünyanın En Tehlikeli Çocuğu.Peşinde Ordu Var!
Çete hesaplaşmaları ve vahşi cinayetlerle sık sık gündeme gelen Meksika'da 'bir çocuk' o... Yaşı küçük ama suç dosyası kabarık...

ABD'YE GİDİYORDU

Meksika'da Edgar Jimenez (14) adlı bir çocuk, uyuşturucu çetelerinden birinde tetikçilik yaptığı gerekçesiyle tutuklandı. İnternette kurbanlarıyla çektiği fotoğraflarını yayınladıktan sonra kötü bir şöhrete kavuşan “El Ponchis” (Pelerin) lakaplı Edgar, polislere 4 cinayet işlediğini itiraf etti. ABD'ye giden bir uçağa binmek üzereyken Meksika ordusu tarafından yakalanan Jimenez'e iki kız kardeşinden Isabel (19) eşlik ediyordu.

EMİR ALIP, ÖLDÜRÜYOR
Jimenez çeteye kendi isteğiyle katılmadığını, bunun için tehdit edildiğini söyledi. Isabel'in sevgilisi olan ve “El Negro” olarak bilinen mafya liderinin, 12 yaşından beri kendisine uyuşturucu verdiğini söyleyen Jimenez ne yaptığını bilmediğini ve öldürmesi için liderden emir aldığını anlattı. Jimenez'in ünlü “Beltran Leyva” mafyasının bir koluna hizmet ettiği tahmin ediliyor. Jimenez aslında yalnız değil, Meksika'da çocuk yaştaki çete üyelerinin sayısı hızla artıyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com