Dünyanın en ünlü çifti yine ayrıldı

Dünyanın en ünlü çifti yine ayrıldı
'Alacakaranlık' filminin başrol oyuncuları Kristen Stewart ve Robert Pattinson aldatma skandalının ardından 4 yıllık ilişkilerini sonlandırdı.

ABD'de yayın yapan haftalık magazin dergisi People, 'Twilight – Alacakaranlık' filminin başrol oyuncuları Kristen Stewart ve Robert Pattinson'ın yaklaşık 4 yıldır devam eden ilişkilerinin sona erdiğini yazdı.
 
Ayrılığın, kısa bir süre önce Stewart'ın Pattinson'ı yine aldatmış olabileceği haberleri üzerine gerçekleşmiş olabileceği düşünülüyor.
 
İngiliz basınından Daily Mail'in haberine göre çifte yakın bir kaynak ikilinin ilişkilerini bitirdiğini ve yakında bununla ilgili bir açıklama da yapacaklarını kaydetti.
 
Bu ayrılığın geçici olabileceğini de belirten kaynak, Stewart'ın Pattinson ile birlikte yaşadıkları evden ayrılarak arkadaşında kaldığını ifade etti.
 
Stewart, kısa bir süre önce 2'nci. yaşını kutlayan Pattinson'ın doğum gününe de katılmadı. Bir arabanın içinde oldukça üzgün bir şekilde görüntülenen Stewart, Pattinson'la birlikteyken evli yönetmen Rupert Sanders'la öpüşürken yakalanmıştı.
 
23 yaşındaki güzel oyuncu kısa bir süre önce de Los Angeles'ta Sanders'a benzeyen bir adamın otomobiline binerken görüntülenmişti. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com