Dünyayı Salladı, 2 Kadının Hışmından Kurtulamadı!

Dünyayı Salladı, 2 Kadının Hışmından Kurtulamadı!
Wikileaks adlı internet sitesinde şok belgeler yayınlayarak ülke gündemlerini değiştiren Julian Assange'ın tecavüz davasında ilginç gelişme...

Julian Assange'ın tecavüz nedeni ile kırmızı bültenle arandığı dava hakkında ilginç ve yeni bilgiler var. Tecavüze uğradığını iddia eden kadınların da kimlikleri İsveç basınında tartışılıyor. Olaylar ise insanın aklına farklı şeyler getirecek kadar ilginç. Şöyle ki kadınlardan biri Ann Radin, 31 yaşında radikal bir feminist. Assange'ı İsveç'e davet eden kişi; bu yüzden Assange'ın İsveç'teki basın sözcülüğünü o yapmış. İlginç olan Assenge'ın evinde kalması değil, Ann Radin'in yakın arkadaşlarına Assange'la beraber olduklarında prezervatif kullanmamasından yakınması! İkinci kadın Sofia Wilen, Enköping şehrinde oturuyor.

Beraber olduktan sonra bir daha ona ulaşamamış. Oysa hediyeler almış ve Assange ulaştırmak için sözcüsü Ann Radin'i bulmuş. İki kadın Assange'ın her ikisiyle de beraber olduğunu fark etmişler ve birlikte polise gidip şikâyetçi olmuşlar. Anlayacağınız ortada bir tecavüzden çok onuru kırılan iki kadının bir erkekten aldığı acı intikamı var. Kadının gazabından kork!

Cüneyt Özdemir, Radikal

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com