Dursun Çiçek Bakın Kimi Tanık Gösterdi

Dursun Çiçek Bakın Kimi Tanık Gösterdi
Albay Dursun Çiçek mahkemeden, İlker Başbuğ, Hasan Iğsız ve Tümgeneral Mustafa Bakıcı'nın tanık olarak dinlenmesini talep etti.

Albay Çiçek, ıslak imzalı orjinal belgeyi Ergenekon savcılarına gönderen meçhul subayı bulana 100 bin lira ödül vaat etti.

• İrtica ile Mücadele Eylem Planı davasının dünkü duruşmasında planın altında imzası olan Albay Dursun Çiçek'in avukatı ve kızı olan İrem Çiçek de mahkemeden, dönemin Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, 2. Başkanı Orgeneral Hasan Iğsız ve Bilgi Destek Daire Başkanlığına da vekalet eden Tümgeneral Mustafa Bakıcı'nın mahkemede tanık olarak dinlenmesini talep etti.

Dünkü duruşmada söz alan Çiçek, mahkeme heyetine “spor yaparken ayak bileğinde oluşan sorun nedeniyle geçen duruşmaya koltuk değnekleriyle katıldığını, alçının bu hafta çıkarıldığını” hatırlattı ve “Şuna çok üzüldüm. Geçmiş olsun dileğini bana çok gördünüz. Bir gram suçu olmayan sanık olarak karşınızdayım'' dedi.

Çiçek'in çocukları İrem ve Deniz Çiçek de dava konusu belgenin hazırlanması, adliyeye gönderilmesi hakkında belge ve bilgi sunan kişilere 100 bin lira ödül verileceğini duyurdular.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com