Dürüst : "Oynatıp oynatmamak..."

Dürüst : "Oynatıp oynatmamak..."
Galatasaray Kulübü yöneticisi Ali Dürüst, affedilen iki isim hakkında açıklamalar yaptı.

SANSÜRSÜZHABER -  Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Ali Dürüst, Galatasaray TV canlı yayınına katılarak Felipe Melo ve Albert Riera hakkında açıklamalarda bulundu.

İki oyuncuya geçtiğimiz hafta içinde yaşadıkları tartışmadan dolayı para cezası verildiğini ve iki oyuncunun da kadro dışı bırakıldığını hatırlatan Dürüst, “İkisini de disiplin cezasıyla cezalandırdık. Kadro dışı bıraktık, para cezası verdik. Biraz da zaman olsun istedik. Bu sürede oyuncular takımdan ayrı olarak idmana devam etti” diye konuştu.

Takımdaki diğer oyuncuların daha sonra Fatih Terim’in yanına gelerek, “Bizim isteğimiz, hep beraber bu yarışa devam etmek” dediklerini hatırlatan Ali Dürüst, “Hocamız dün bunu düşünüp bizimle paylaştı. Biz de bu yarışa beraber çıktık, beraber bitirmek istiyoruz. Fatih Terim’in bize verdiği rapor doğrultusunda Abdurrahim Albayrak ile toplandık, başkanımızla da paylaştık. Disiplin cezası, para cezası olarak devam ediyor. Ama kadro dışı cezaları kaldırıldı. Hocamız yarın ya da öbür gün bu iki oyuncuyu idmanlara geri alacak. Ardından oynatıp oynatmamak teknik bir tercih olacaktır” ifadelerini kullandı.

Bazı değerlerin kendileri için oldukça önemli olduğunu belirten Dürüst, “Takıma ne kadar katkı yaparlarsa yapsınlar disiplin ve başka değerler bizim için en önemlisidir. Bundan taviz vermedik. Bunu  göstermek için de onları kadro dışı bıraktık” dedi.

Konuşmasının son bölümünde Spor Toto Süper Final’deki beş puanlık farkı avantaj olarak görmediklerini anlatan Dürüst, altı maçı da kazanıp şampiyon olmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi. (EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com