"Dürüstlük, kazanmayı sağlıyor"

"Dürüstlük, kazanmayı sağlıyor"
AKP Kütahya İl Başkanı Kamil Saraçoğlu, dürüstlük ve başarı sayesinde girdiklerleri her seçimi başarıyla kazandıklarını ifade etti.

AKP Kütahya İl Başkanı Kamil Saraçoğlu, dürüstlük ve başarı sayesinde girdiklerleri her seçimi başarıyla kazandıklarını ifade etti.
Kamil Saraçoğlu, Çavdarhisar ilçesinde Türkiye Seyahat Acentaları Birliğine (TÜRSAB) ait Otel Çavdar'da düzenlenen AKP Kütahya İl Danışma Toplantısında, son 8 yıda gerçekleştirilen 4 genel seçim ve 2 referandumda milletin AKP'ye güç ve destek verdiğini söyledi.
Cumhuriyetin demokratik yapısının giderek güçleneceğine inandıklarını belirten Saraçoğlu, konuşmasını şöyle sürdürdü:
''Kazanmak çok güzel bir duygu. Bugün girdiği her seçimde kazanan, başarısını sürekli yükselten bir siyasi hareketiz. Şükürler olsun ki, bu bizleri hiç şımartmadı. Bilakis bizi daha da olgunlaştırdı, sorumluluğumuzu artırdı, sonuçlar üzerinde ciddi analizler ve araştırmalar yapmaya sevk etti. 13 Eylül sabahı ulusal basının manşetlerini çoğunuz hatırlıyor olmasınız. Partimizin girişindeki basın köşesinde arkadaşlarımızın düzenlediği en az 15 ulusal gazetenin manşeti aynı zamanda bizim çok önemli bir öz eleştiriyi de yapmamızı mecbur kılıyordu. Manşetlerin ortak teması ve dili şöyleydi. 'Neden hep o kazanıyor, neden hep AKP kazanıyor?' Aslında soruyu başka bir biçimde sorsalar, basın kendisi de içine katarak 'Neden hep biz kaybediyoruz?' deseler sonuca daha kolay ulaşacaklar. Çünkü bizim üzerimizden sonuca gitmeleri mümkün değil. O başarı öyküsü bize ait. O bizimle milletimizin kaynaşmasında kurduğumuz sevgi dilinde ve iletişiminde gizli.''
Saraçoğlu, 2011 seçimlerinin yaklaştığını anımsatarak, her seçimin kendileri için bir tecrübe ve kendilerini daha ileriye götürmenin bir aracı olduğunu ifade etti.
Geçirdikleri tüm seçimlerdeki olumlu ve olumsuz tecrübeleri 2011 seçimleri için uygulamaya koyacaklarını dile getiren Saraçoğlu, şöyle konuştu:
''Hatalarımızı ve eksikliklerimizi hızlı bir şekilde telafi edeceği, gidereceğiz. Başarılı olduğumuz noktaları daha da güçlendireceğiz. Şubat ayına kadar resmi olmayan sandık kurullarının oluşumunu tekrar yapmalıyız. Üyelerimizin, sandık görevlilerimizin tüm adres ve telefon bilgilerini güncelleştirmeliyiz. Sandık kurulları oluşturmakta zorlandığımız bölgelerde yeni üyeler kazanmalıyız. Velhasıl seçim süreci gelip çatmadan her seçimde olduğu gibi en hazır parti konumuna geçmeliyiz. Partimizin iletişim ağının altyapısını güçlendirmede büyük yenilikler yaptığını biliyoruz. İşimiz bundan sonrasında çok daha kolaydır.
Yerel muhalefete fazla eleştiri olmayacak. Çünkü muhalefetin Kütahya halkını ne kadar ikna edebildiği ortadadır. En iyi yaptıkları şey, sokak dili kullanan yöneticileri aracılığıyla hamaset, iftira, hakaret ve kara propaganda içeren demeçler vermek, bu vesileyle gündemde kalma çabaları. Bunun içerisinde nitelikli, Kütahya'nın geleceğine yönelik hiçbir eleştiri ve öneri bulunmamaktadır. Onları kendi yöntemleriyle baş başa bırakıyoruz. Ulusal basında son dönemde partimize, Başbakanımıza ve Bakanlarımıza yönelik hazımsızlık ve hakaret içeren yazıları da nefretle kınıyoruz.''
Toplantıya, İl Genel Meclisi Başkanı Şükrü Nazlı, AKP'li İl Genel Meclisi üyeleri, ilçe ve belde belediye başkanları, partinin il ve ilçe teşkilatları, gençlik ve kadın kollarının yöneticileriyle partililer katıldı.
Saraçoğlu, 2011 seçimlerinin ülkeye barış, esenlik ve hayırlar getirmesini temenni ettiğini sözlerine ekledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com