Dürüst'ten Olcan açıklaması!

Dürüst'ten Olcan açıklaması!
Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst, önemli açıklamalar yaptı...

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst, transfer görüşmeleri ile ilgili açıklamalar yaptı. Dürüst, Olcan Adın ile ilgili bir transfer görüşmesinin olmadığını açıkladı. Sarı-kırmızılı yönetici, Albert Riera ve Servet Çetin ile ilgili çıkan spekülasyonlara da açıklık getirdi. 

Olcan Adın'ın, "Galatasaray'ın beni almak istediğini ve teklif yapıldığını duydum" sözlerini yorumlayan Dürüst, "Şu anda ne Gaziantepspor ile ne de Olcan Adın ile bir transfer görüşmesi yapmadık. Fatih Terim'in de bizlere 'en azından şimdilik' bu yönde bir talebi olmadı. Şayet böyle bir şey olacaksa da buna oturur Fatih Terim ile birlikte karar veririz ve gerekeni yaparız. Ancak şu anda ne oyuncu ne de menajerle bir görüşme olmadı. Zaten böyle bir niyetimiz olsa da ilk önce gider Gaziantepspor ile masaya otururuz" dedi.
 
Bugün çeşitli basın yayın organlarında yer alan "Albert Riera ve Servet Çetin'e Rusya'dan talip var" haberleri hakkında da konuşan Dürüst, "Riera bizim yeni transferimiz, Servet ise sözleşmeli futbolcumuz. İki oyuncumuz için de kulübe ulaşan resmi bir teklif yok. Oyuncularımızdan bize gelen bir talep de bulunmuyor" şeklinde konuştu. (EME)
 
Kaynak : Sporx
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com