Dürüst'ten transfer açıklaması

Dürüst'ten transfer açıklaması
Galatasaray 2. Başkanı Ali Dürüst, Arda Turan'ın Atletico Madrid'e transferi ve sarı kırmızılıların transfer çalışmalarıyla ilgili çok özel açıklamalar yaptı.

ARDA'NIN KARARI BİZİM İÇİN TAM BİR SÜPRİZDİ


Radyospor'dan Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Dürüst, "Arda Turan'ın transferi bizim için sürpriz oldu. Böyle bir gelişme yaşayacağımızı sanmıyordum. Arda gitmek istediğini söyledi.  Sözleşmesi devam ettiği için kalmasını sağlayabilirdik; ancak iradesi gitmek yönünde olduğu için önünü tıkamak istemedik. Elbette ki Türkiye'ye dönmesi durumunda Galatasaray'da oynayacak. Bunu yazılı hâle getirdik; ancak Arda, bana 'Buna gerek yok. Benim için Türkiye'de Galatasaray'dan başka bir takım olamaz. Başka bir seçenek mümkün değil' dedi. Umarım Madrid'te başarılı olur, Galatasaray'ı ve Türk futbolunu iyi temsil eder" diye konuştu.

 
REYES VE FORLAN İÇİN İKİNCİ BİR TEKLİF VAR MI?

"Dün akşam Miguel Angel Gil'le Arda konusunu konuşurken, Reyes ve Forlan gündeme geldi mi? Bu iki futbolu için yeni bir teklif söz konusu mu?" şeklindeki soruya ise Dürüst, "Söz konusu değil. Reyes ve Forlan gündeme gelmedi. Zaten bu iki futbolcunun transferi ayrı bir konuydu. Onlar geçmiş dönemin konuları. Şu anda gündeme gelmesi söz konusu değil" dedi.

İKİ TRANSFER DAHA YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUZ

İkinci başkan Ali Dürüst, "Arda'nın Atletico'ya gidişi Galatasaray'ın transfer politikasını ne ölçüde değiştirdi?" şeklindeki soruya ise "Elbette değişiklikler olabilir. Şu anda Arda'nın yerini dolduracak 1 ve de bir başka mevkiiye olmak üzere iki transfer yapmayı planlıyoruz. Fakat bu söylediğim teoride, pratikte çalışmalarımız nasıl şekillenir; bunu bilemem" diye konuştu.

 
ARSHAVIN OLABİLİR
Adebayor'un gündemde olmadığını belirten Ali Dürüst, "Arshavin transferi olumlu sonuçlanacak mı?" şeklindeki soruya, "Gündemimizdeki oyunculardan bir tanesi, olabilir" dedi.

2. Başkan Ali Dürüst, "Ebue konusunda ise resmi bir şeyin söz konusu olmadığını söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com