Duş sapığı yakalandı

Duş sapığı yakalandı
İz kalmaması için tecavüzden sonra kurbanlarına zorla duş aldıran sapık kıskıvrak yakalandı.

Ankara’nın Esat semtinde geçen ağustos ayında iki kadının evine kar maskesi ve bıçakla girip kadınlardan birine tecavüz eden diğerine ise cinsel saldırıda bulunup eşyalarını gasp eden Mehmet Sıddık Atalay’ı klozetteki sperm örnekleri ele verdi
Ankara polisi, Esat semtinde geçtiğimiz ağustosta yalnız yaşayan iki kadının evine kar maskesi ve bıçakla girerek kadınlardan birine tecavüz eden diğerine ise cinsel saldırıda bulunduktan sonra cüzdanlarını ve dizüstü bilgisayarlarını gasp eden Mehmet Sıddık Altay’ı (28) ilginç bir yöntemle yakaladı. İz bırakmamak için olayın ardından iki kadına bıçak zoruyla duş aldıran Altay’ı, cinsel tacizde bulunduğu N.E.’nin banyosundaki klozetin üzerinde bulunan sperm örnekleri ele verdi. Polis, Altay’a, tecavüz ettiği E.T. ve N.E. ile yüzleştirdiği sırada olay anında söylediği bazı sözleri tekrarlatarak ses analizi yöntemi uyguladı. Altay tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Yalnız yaşayanları seçiyor

Çankaya’nın Esat semtinde geçtiğimiz ağustosta bir şirkette sekreter olarak çalışan E.T. (30) ile emekli memur olan N.E.’nin (50) evlerine pencereden girerek, E.T.’ye tecavüz eden, N.E.’ye ise cinsel saldırıda bulunan, kadınların cüzdanlarını ve dizüstü bilgisayarlarını aldıktan sonra kaçan bir şüpheli Ankara polisini alarma geçirdi.

Esat’ta “sapık avı” başlatan polis, iki olayın da kadınların giriş katta oturmaları ve yalnız yaşamalarından yola çıkarak aynı kişi tarafından gerçekleştirilmiş olabileceği ihtimali üzerinde yoğunlaştı. Şüphelinin kar maskesi takması ise polisin işini zorlaştırdı. Ancak Gasp Büro Amirliği ekipleri yürüttükleri titiz çalışmanın ardından şüphelinin hırsızlık suçundan sabıkası bulunan Mehmet Sıddık Altay olduğunu tespit etti.
Zorla duş aldırıyormuş

Altay’ın, evine girdiği kadınlardan E.T.’ye bıçak zoruyla tecavüz ettikten, N.E.’ye ise cinsel saldırıda bulunduktan sonra iz bırakmamak için kadınlara zorla duş aldırdığı belirlendi. Altay’ın, cinsel saldırıda bulunduğu N.E.’yi evinin banyosuna götürerek, burada masturbasyon yapmasını kadına izlettirdiği belirlendi. N.E.’nin banyosundaki klozetin üzerinde sperm örneği bulan polis, bunu Altay’dan alınan kan örneğiyle karşılaştırdı. Kriminal Polis Laboratuvarı’nda (KPL) yapılan testler sonucu klozetin üzerinde bulunan spermin Altay’a ait olduğu belirlendi.
Kadınlar teşhis etti.

Bunun üzerine Altay, N.E. ve E.T. ile yüzleştirildi. Altay’a, yüzleştirilme sırasında, kadınlara olay anında söylediği bazı sözler tekrarlatılarak ses analizi yöntemi de uygulandı. Ses analizi yöntemiyle iki kadının evine giren şüplenin Altay olduğu belirlendi. N.E. ve E.T. de Altay’ı teşhis etti. Esat’ta özellikle yalnız yaşayan kadınların korkulu rüyası haline gelen Altay, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

(SNK)
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • YGS'de ek süre bugün son15 Ocak 2012 Pazar 10:57
 • 1 milyon 800 bin kişiye uyarı15 Ocak 2012 Pazar 10:48
 • Karayoluna ilginç kavşak15 Ocak 2012 Pazar 10:43
 • İsrail'in ABD'yi deli eden planı15 Ocak 2012 Pazar 10:40
 • Suriye'de genel af15 Ocak 2012 Pazar 10:37
 • Cinnet geçirip ailesini katletti15 Ocak 2012 Pazar 10:13
 • Önce kaptan terketti15 Ocak 2012 Pazar 10:07
 • Tartışılan oyun sahnede15 Ocak 2012 Pazar 09:57
 • Başkent'te kar devam edecek15 Ocak 2012 Pazar 09:48
 • Domuz gribi geri döndü15 Ocak 2012 Pazar 09:37
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com