Düşes doğuma girdi!

Düşes doğuma girdi!
Cambridge Düşesi Kate Middleton günlerdir süren beklemenin ardından doğum için hastaneye geldi

Kensington Sarayı yetkilileri Cambridge Düşesi Kate’in doğum için hastaneye kaldırıldığını açıkladı.Herhangi bir komplikasyon olmadığına inanıldığı ve düşesin normal doğum yapacağı belirtildi.

Kensington Sarayı konuyla ilgili basına yaptığı açıklamada, "Cambridge Düşesi doğumun erken aşamasında Londra Paddington’daki St Mary’s Hastanesi'ne yatırıldı. Düşes Kensington Sarayı’ndan Prens William ile birlikte otomobille St Mary’s Hastanesi’nin Lindo kanadına gitti" denildi.

Açıklamanın geri kalanında henüz doğmamış prens ya da prensesin gelecekteki hayatından ipuçları verecek şekilde medyaya, hastane önünde yapılmasına izin verilecek yayınlarla ilgili bir rehber yer aldı.

HASTANE ÖNÜNDE HEYECAN DORUKTA

Düşesin hastaneye giriş yaptığının açıklanmasının ardından St Mary's hastanesi önünde bekleyen gazetecilerin sayısı yaklaşık 200'e çıktı. Tüm ajanslar, İngiliz gazeteleri, Avrupa ve dünya basını yeni bir haber için hastanenin Lindo kanadının önünde bekliyor.

Hastane kapısında bekleyen iki polis memuru hiç kimsenin basına ayrılmış yolun karşısındaki bölümü terk etmesine izin vermezken, St Mary’s’in diğer hastaları gazeteci ordusunun arasından geçerek hastaneye giriş yapıyor. (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com