Düştüğü 80 Metrelik Kuyudan 6 Saat Sonra Cesedi Çıkarıldı

Düştüğü 80 Metrelik Kuyudan 6 Saat Sonra Cesedi Çıkarıldı
80 metrelik kuyuya düştü. Cesedi 6 saat sonra çıkarıldı!

DÜŞTÜĞÜ 80 METRELİK KUYUDAN 6 SAAT SONRA CESEDİ ÇIKARILDI 

Kartal'da geçimini şişe ve kutu toplayarak sağlayan Bayram Karaduman (68) boş arsada açık bırakılan 80 metre derinliğindeki kuyuya düşerek hayatını kaybetti. Talihsiz adamın cesedi 6 saat süren çalışmalar sonucu kuyudan çıkarılabildi 

Olay saat 17.00 sıralarında Kartal Çarşı Mahallesi Ayazma Caddesi Şekersuyu Sokak'taki boş bir arazide meydana geldi. İddiaya göre geçimini şişe ve kutu toplayarak sağlayan 2 çocuk babası 68 yaşındaki Bayram Karaduman boş arazide açık bırakılan 80 metre derinliğindeki kuyuya düştü. Gürültüyü duyan Bayram Karaduman'ı tanıyan çevredekiler, topladığı bir poşet dolusu şişenin yanında Karaduman'ı göremeyince polise haber verdi. 

KUYUDA ARAMA BAŞLATILDI 

Olay yerine gelen polis ekipleri yaşlı adamın topladığı şişelerin yakınındaki kuyuyu farketti. Yaşlı adamın kuyuya düşme ihtimali üzerine polis olay yerine itfaiye ve sağlık ekiplerine haber verdi. Polis ekipleri başka bir kazanın yaşanmaması için güvenlik şerid çekerek vatandaşları kuyunu etrafından uzaklaştırdı 

İTFAİYE SEFERBER OLDU 

Kısa bir süre sonra tedbir amaçlı olay yerine 3 ambulans, zabıta ekipleri ve itfaiye ekiplerine bağlı iki büyük vinç geldi. İtfaiye ekipleri Bayram Karaduman'ı sağ kurtarmak için seferber oldu. Oksijen tüpü takan bir itfaiye eri kuyuya indirilmeye çalışıldı. Ancak 50 metreden sonra su dolu olan kuyu için halatlar yeterli olamayınca itfaiye eri aşağı inemedi. İtfaiye ekipleri akşam karanlığında da kurtarma çalışmalarına devam etti. 

İtfaiye ekipleri ikinci defa vinç yardımıyla kuyuya indirildi. Bayram Karaduman'ın cansız bedeni 6 saat süren çalışmalar sonunda saat 23.00 sıraları, kuyuya inen bir itfaiye eri tarafından dışarı çıkarıldı. Yakınları, talihsiz adamın vinçle çıkarılan cesedini görünce gözyaşlarına boğuldu. Karaduman'ın cesedi otopsi yapılmak üzere Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. (Doğan Haber Ajansı) 
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com