DÜZDER’DEN BAŞKAN BAYRAM’A TEŞEKKÜR

DÜZDER’DEN BAŞKAN BAYRAM’A TEŞEKKÜR
DÜZDER’DEN BAŞKAN BAYRAM’A TEŞEKKÜR

DÜZCE - Düzce’yi Güzelleştirme ve Kalkındırma Derneği (DÜZDER) Başkanı Cemal Aksan Düzce Belediye Başkanı Bayram’a teşekkür etti.
Aksan, “Düzce’yi Güzelleştirme ve Kalkındırma Derneği olarak 2009 Yerel Seçimleri öncesi başlattığımız kampanyada yer verdiğimiz, üzerinde sıkça durduğumuz, yapımına 1995 yılında başlanan ve yıllarca şehir merkezinde atıl durumda duran, 2 Belediye başkanı eskiten Alışveriş merkezi nihayet bu yıl hizmete girmiştir. Alışveriş merkezi gerek sinemasıyla gerek sosyal alanlarıyla kentin büyük bir açığını kapatmıştır. Düzce kent yaşamına renk katacağına inandığımız, yıllarca enkaz görüntüsü ile herkesin psikolojisini bozan bu sorunun çözülmesi bizleri mutlu etmiştir. Ayrıca Yerel Seçimler öncesi başlattığımız ‘Söz Ver Oyumu Al’ kampanyası kapsamında üzerinde durduğumuz önemli konuların başında şehir içi trafiğini bir kabus haline getiren park sorunu yer almaktaydı. Yapımına 2011 yılında başlanan ve Düzce de alışkın olmadığımız bir hızda tamamlanan Katlı Otopark park sorununa ve dolayısıyla trafik problemine bir nebzede olsun ilaç olacaktır. Bu kadar kısa süre zarfında tamamlanan bu proje ve Alışveriş merkezinden dolayı Başta İsmail Bayram olmak üzere Düzce Belediyesine teşekkür ediyoruz” dedi.
Aynı gayretin terminal içinde gösterilmesi gerektiğinin altını çizen Aksan, “Düzce Belediyesinden Katlı otopark ve İşmerkezi konusunda göstermiş oldukları gayreti terminal konusunda da tekrarlamasını arzu ediyoruz. Mevcut terminalimiz bir ile yakışmayacak kadar karmaşık ve çağ dışıdır. Bir terminalden ziyade küçük bir kasabada yer alan köy garajı görüntüsü vermektedir. Gerek Düzce halkı, gerek otobüs firmaları bu durumdan son derece muzdariptir. Kentimize otobüsle ziyarete gelen misafirlerimizin ilk söylediği böyle bir terminalin bu kente hiç ama hiç yakışmadığıdır. Yüzümüzü kızartan, bizlere ve Düzce’mize yakışmayan bu sorunun bir an önce çözüme kavuşturulmasını arzu ediyoruz. Düzce’ye ve Düzceliye yakışan son derece modern örnek bir terminalin en kısa zamanda yapılması için Başta Düzce Belediyesi olmak üzere tüm yetkilileri biran önce harekete geçmeye davet ediyoruz” diye konuştu.
Kaynak: İHA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com