Düzeltme
"İçişleri Bakanı Ala Erzurum'da" başlıklı haberimizin giriş cümlesindeki "İçişleri Bakanı Cevdet Yılmaz" ibaresi, "İçişleri Bakanı Efkan Ala" olarak düzeltilmiştir. Haberimizi düzelterek yeniden yayımlıyoruz. Say

Düzeltmeİçişleri Bakanı Ala Erzurumda başlıklı haberimizin giriş cümlesindeki İçişleri Bakanı Cevdet Yılmaz ibaresi, İçişleri Bakanı Efkan Ala olarak düzeltilmiştir. Haberimizi düzelterek yeniden yayımlıyoruz. Saygılarımızla
Bakan Ala: "Siz hiç merak etmeyin, sizin değerlerinizin üzerinden tank geçirenler, bin yıl sürecek dedikleri şeyin 10 yılda tarumar olduğunu gördüler mi? Gördüler. 28 Şubat, 10 yılda tarumar oldu mu? Oldu. Şimdi bizim önümüze çıkarılacak engeller de birer

ERZURUM (AA) - İçişleri Bakanı Efkan Ala, "Siz hiç merak etmeyin, sizin değerlerinizin üzerinden tank geçirenler, bin yıl sürecek dedikleri şeyin 10 yılda tarumar olduğunu gördüler mi, gördüler. 28 Şubat, 10 yılda tarumar oldu mu? Oldu. Şimdi bizim önümüze çıkarılacak engeller de birer birer sizin desteğinizle bizim işbirliğimizle tarumar olur gider" dedi.

Erzurum'da gezi ve incelemelerini sürdüren Ala, cuma namazını kıldığı Ulu Cami'den çıkışında, kendisini karşılayanlarla tokalaştı.

Vatandaşlar, "Allah devletimize zeval vermesin", "Sonuna kadar yanındayız", "Erzurum'un aslanı seninleyiz, dik dur, eğilme", "Erzurum seninle gurur duyuyor" diyerek slogan atarak, Bakan Ala'yı alkışladı.

AK Parti seçim bürosu önüne geçen Ala, burada halka hitaben yaptığı konuşmada, Türkiye'de istikrarın sürdüğünü ifade ederek, "Sizden aldığımız iradenin, sizin bize yüklediğiniz sorumluluğun, mükellefiyetin ne anlama geldiğini biliyoruz. Onun için arkasında durduğunuz, yanında yürüdüğünüz Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın temsil ettiği, istikrarı, demokrasiyi, maneviyatı yere düşürmeyin. Yüreğinizde çarpanı hissedebiliyorum. Erzurum, milli ve manevi değerlerimizin kalesidir" dedi.

Yüklendikleri sorumluluğun farkında olduklarını belirten Ala, şöyle devam etti:

"Allah'ın izniyle liderimizin yanında, beraberce Türkiye'yi en iyi yerlere taşımak boynumuzun borcudur. Erzurum da Türkiye'nin bu gidişatından en çok payı alacaktır inşallah. İstasyon Meydanı'nda saat 15.30'da sizin lideriniz, sayın başbakanımız gelecek. Hep birlikte orada Türkiye'ye, Erzurum'un neyin kalesi olduğunu, bu hareketi nasıl desteklediğini ve bu millete yapılan, bu devlete yapılan yanlışlara karşı nasıl durduğunu gösterme zamanıdır inşallah. Siz hiç merak etmeyin, sizin değerlerinizin üzerinden tank geçirenler, bin yıl sürecek dedikleri şeyin 10 yılda tarumar olduğunu gördüler mi, gördüler. 28 Şubat, 10 yılda tarumar oldu mu? Oldu. Şimdi bizim önümüze çıkarılacak engeller de birer birer sizin desteğinizle bizim işbirliğimizle tarumar olur gider."

Bakan Ala, konuşmasının ardından seçim bürosunda, vatandaşların istek ve sorunlarını dinledi.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com