Ebru Gündeş korumalarını arttırdı

Ebru Gündeş korumalarını arttırdı
Eşi Reza Zarrab'ın tutuklanmasından sonra kameralardan uzak duran Ebru Gündeş'İn kontrol için gittiği hastanede korumalarını arttırdığı görüldü

Eşi Reza Zarrab’ın tutuklanması nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Ebru Gündeş, önceki gün Amerikan Hastanesi’nde check-up yaptırdı. Jüri üyesi olduğu “O Ses Türkiye” yarışmasının final bölümünün ardından ortalardan kaybolan Ebru Gündeş, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Eşi Reza Zarrab’ın 17 Aralık’ta düzenlenen yolsuzluk ve rüşvet operasyonu kapsamında tutuklanması nedeniyle sıkıntılı günler geçiren ünlü sanatçı, Amerikan Hastanesi’ne gitti.

Makyajsız ve yorgun haliyle dikkat çeken Ebru Gündeş, check-up yaptırdı. İşlemleri tamamlanır tamamlanmaz da hastaneyi terk etti. Görüntülenmekten rahatsız olan ve kendisine yöneltilen soruları yanıtsız bırakan Gündeş, hızla hastanenin kapısına kadar yanaştırılan aracına bindi ve uzaklaştı. Ebru Gündeş, eşi Reza Zarrab’ın tutuklanmasının ardından koruma sayısını ikiye çıkardı. Ünlü şarkıcı hastanedeyken bir koruması ona eşlik etti, diğeri de aracının içinde bekledi. (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com