Ebru Gündeş Rolls Royce'una kavuşuyor

Ebru Gündeş Rolls Royce'una kavuşuyor
Ebru Gündeş'in, dört ay önce sipariş ettiği Rolls Royce Phantom marka otomobili galeriye teslim edildi.

Azeri eniştemiz Reza Zarrab, eşi Ebru Gündeş'i mutlu edebilmek için kesinin ağzını sonuna kadar açıp 26 milyona Kanlıca'da iki yalı, 3 milyon 750 bin liraya Sapphire'de ofis ve 1 milyon liraya Bodrum'da yazlık ve yazmadığım daha pek çok şey almıştı! Azeri eniştemizin Mayıs ayında da eşi için 960 bin Euro'luk fiyatıyla dudak uçuklatan, 'Kralların otomobili' olarak anılan, dünyaca ünlü İngiliz markası Rolls-Royce'un Phantom modelinden sipariş ettiğini yazmıştım. Öğrendim ki, Kraliçe Elizabeth'in özel izniyle yurt dışına satılabilen Gündeş'in Rolls-Royce Phantom'u, birkaç gün önce yurda giriş yapmış.

PLAKASI 'EGZ' OLACAK

Zarrab çifti, getiren firmanın showroom'unda yerini alan ve bugünkü kurla tam tamına 2 milyon 261 bin lira değerindeki Rolls-Royce Phantom'larını bugün yarın teslim alır herhalde. Azeri eniştemizin Mayıs ayında 'EGZ' harflerinden oluşan bir plaka ayırttığını da duymuştum. Ancak gönlündeki plaka tescil olana kadar Ebru Hanım, Rolls-Royce Phantom'una geçici plaka ile binmek zorunda kalacak.
Ebru Hanım, umarım yeni cicisini kazasız belasız iyi günlerde kullanır.

Bu arada benim gibi herkes, hediyede sınırları zorlayan Zarrab'ın, bundan sonra eşi Gündeş'e ne alacağını çok merak ediyor!!! (BRK)


Sabah

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com