Ebru Polat ile Mesut Özil'in seksi yarım kalmış!

Ebru Polat ile Mesut Özil'in seksi yarım kalmış!
İngiliz medyasına konuşan şarkıcı Ebru Polat bomba açıklamalar yaptı.
Şarkıcı Ebru Polat İngiliz Sun gazetesine verdiği röportajda çarpıcı iddialarda bulundu. Real Madrid'den Arsenal'e transfer olan Mesut Özil ile ilgili enterasan anılarını anlattı. Mesut'la 2008 yılında kardeşinin düğününde tanışdığını anlatan Polat düğünde Mesut'un isteği üzeri onun çok sevdiği şarkısı  'Seni Aldattım’ı söylediğini belirtti.
 
Sonra Musut'un kendisini dansa kaldırıdığı söyleyen Polat  "Özil en sevdiği şarkı olan Seni Aldattım’ı söyledikten sonra yanıma geldi ve beni dansa kaldırdı. O çok yakışıklı biri ve çok yakın bir şekilde dans ettik. Ancak çok yorgun olduğumu ve yatmaya gideceğimi söyledim" dedi.
 
Odasına gittiğinde Mesut'unda arkasından geldiğini anlatan şarkıcı beraber gece kulübüne gittiklerini söyledi. Bütün gece dans ettikten sonra otele birlikte döndüklerini söyleyen Polat, "Oldukça ateşli bir şekilde öpüştük ancak onunla birlikte olmak istemedim. Burnu akıyordu ve sürekli burnunu çekiyordu. Hiç de çekici bir görüntü değildi ve ben de soğuk algınlığına yakalanmak istemedim – sonuçta sesimi düşünmek zorundayım" dedi. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com