Ebru Şallı sonunda konuştu

Ebru Şallı sonunda konuştu
Boşanma sonrası Sinan Akçıl'la birlikte olan Şallı yaşananları anlattı

10 yıllık evliliğini bitirir bitirmez Sinan Akçıl ile yeni bir ilişkiye başlayan Ebru Şallı hakkında çıkan tüm olaylarla ilgili Sibel Arna'ya konuştu.

Sinan Akçıl için “O bir prens gibi” diyen Şallı ilişkilerinin başında Akçıl'ın nasıl korktuğunu anlatarak; "İki çocuk var, onun belli bir kariyeri var, neden bu sarmalın içine girsin. Korktu ama bir yandan da bir çekim var. Kalakaldık. Uzun bir süre sadece yazıştık. Haberler çıkınca o da çok tedirgin oldu. Korktu. Görüşmek istemedi." dedi.

Evliliğinin son 5 yıldır problemli gittiğini söyleyen Şallı boşanma kararını alışlarını "Son 5 yıldır problem var. Ama Pars’tan sonra yani son 3 yıldır tamamen arkadaş moduna girdik, çift olarak tamamen koptuk. Olayı ikinci çocuk bitirdi diyebilirim. Ben işlerime yoğunlaştım, o şekilde oyalandım. Düşün 7 yıldır hafta içi her gün canlı yayın yapıyordum, her gün pilates… “Al nefes Ebru, ver nefes Ebru, üf-püf” yaparak sabrettim. Aslında bu noktada Harun da haklı. Ben tamamen işim ve çocuklarıma yönelmiştim. Ama sabret sabret nereye kadar, karı koca ilişkin tamamen bitmiş, çok iyi iki dostsun ama evlisin. Bir noktada bunun artık devam etmemesine karar verdik." sözleriyle anlattı.

Sinan Akçıl ile ilişkilerinin bir arkadaş ortamında tanışarak başladığını söyleyerek; "Daha önce tanışmamıştık. Yedi yıl program yaptım, denk düşmemiş programa bile hiç gelmemiş. Hiçbir yere çıkmayan biri zaten. Kader. Bir arkadaşımızın evinde karşılaştık. İlk görüşte ısınma diyelim. Hakkında çok fazla bilgi sahibi değildim. Çok iyi bir besteci olduğunu duymuştum. Bize yeni yaptığı bir-iki şarkıyı da dinletti. Gecenin sonunda telefon numaraları alındı, verildi.Çok doğal, aşırı komik, fazla sıcak bir insan. İçi dışı bir. Cem Yılmaz kadar esprili. Ben gülmeyi çok seven biriyim. Bir de Twitter’ı kitleyen bir hayran kitlesi olmasına rağmen aşırı derecede mütevazı. İlk gün bunlar beni çok etkiledi. Sonra çok fazla görüşemedik zaten.

Aramızda bir şey yoktu. Sadece tanışmıştık. Bir şeyler konuşuyorduk ama yan yana gelemiyorduk ki. Çocuk gibiydik. Öyle bir heyecan.  Nasıl biri diye sordular ona, “Kutsal kadın” diye cevapladı…
Enerjimi seviyor, çocuklarımla ilişkimin onu çok etkilediğini söylüyor, o da beni komik buluyor. Böyle biri olduğumu asla tahmin etmiyormuş. Çok temiz bir şey yaşıyoruz biz. Çok saf bir şey.

Hissettiklerimizin arkasında durmamız zor oldu. O haberler çıkarken biz iki ileri bir geri gidip geliyorduk. O uzun yazışma süreciyle birbirimizi daha çok tanıdık ve anladık. Belki hislerimizden daha çok emin olduk.

"O ŞARKIYI BANA YAZDI"

"Çok özel bir insan. Bana göre bir dâhi. Aurasından çok etkileniyorum. Bir prens gibi. O kadar kibar ve özenli ki. Güzel olduğumu hatırlattı. İstediğin kadar Türkiye güzeli ol, güzel olduğunu unutturabilirler. Ama bir gün tekrar güzel olduğunu bir hatırlatan çıkarsa çok etkilenirsin. Sinan aşkın söz yazarı. Şarkıları bunun kanıtı." diiyen Şallı Funda Arar'ın söylediği Sinan Akçıl parçası olan Hafıza şarkısının da kendisine yazıldığını kabul ederek Evet bana yazdı. "Daha yazdığı şarkılar da geliyor yolda…" (MRE)

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com