Eda Çiller'den Ağır Suçlamalar

Eda Çiller'den Ağır Suçlamalar
Eski başbakanlardan Tansu Çiller'in oğlu Berk Çiller ile eşi Eda Çiller, 1.5 yıllık evliliklerini sonlandırıyor. Boşanma arifesinde gelin Eda Çiller, kayınvalidesi Tansu Çiller'e ağır suçlamalarda bulundu...

Eski başbakanlardan Tansu Çiller'in oğlu Berk Çiller ile eşi Eda Çiller, 1.5 yıllık evliliklerini sonlandırıyor.

Eski Başbakan Tansu Çiller'in oğlu Berk Uçuran Çiller ile Eda Çiller, 1.5 yıl önce muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Genç çiftin kısa süre önce ise mutlulukları üzerinde karabulutlar dolaşmaya başladı. Eda Çiller ve Berk Çiller boşanma kararı aldı. Eda Çiller, boşanma mukavelesini hazırlattı ve önceki gün kayınvalidesi Tansu Çiller'in evine gitti.

ÇİLLER KOVUP HAKARET YAĞDIRDI İDDİASI


Kayınvalidesi ile eşi Berk Çiller'e boşanma mukavelesini okutmak isteyen Eda Çiller, soluğu savcılıkta aldı. Eda Çiller, kayınvalidesi Tansu Çiller'in kendisine hakaret ettiğini, ardından da evden kovduğunu öne sürdü.

BERK ÇİLLER ADAMLARINI GÖNDERİP, EŞYALARINI ALDIRDI

Eşini de kendisini evden kovmakla suçlayan Eda Çiller, Berk Çiller'in adamlarının evine gelip, kapıyı zorladığını öne sürdü. Kapıyı açtığında bu kişilerin Berk Çiller'e ait eşyaları istediklerini bildiren Eda Çiller, hayatından endişe ettiğini ileri sürerek Tansu Çiller ve eşinin yargılanmasını istedi.

Habertürk

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com