‘Edepsizi vekil yapandan başbakan olmaz’

‘Edepsizi vekil yapandan başbakan olmaz’
Bu sözleri söyleyen Başbakan vekiline ne diyecek?

Başbakan Erdoğan, bugün partisinin grup toplantısında CHP lideri Kılıçdaroğlu’nu hedef alarak ‘Edepsizi vekil yapandan başbakan olmaz’ sözlerini söyledi.

Erdoğan, geçtiğimiz günlerde Meclis’te Bakan Fatma Şahin’e yönelik ‘Atatürk olmasaydı, hangi tarikat mensubunun bilmem kaçıncı hanımıydınız’ sözleriyle AKP’lilerin eleştiri oklarına hedef olan CHP’li Kamer Genç’e ‘edepsiz’ diyerek Kılıçdaroğlu’na da Genç üzerinden ‘Başbakan olmazsın’ mesajını vermiş oldu.

AKP Grup Toplantısı’nın üzerinden henüz birkaç saat geçmişken TBMM Genel Kurulu’nda  kürsüye çıkan CHP’li Kamer Genç, tartışılan o sözlerini ve Atatürk’ü savundu.

AKP Tokat Milletvekili Zeyid Aslan ise partisinin Genel Başkan’ı Başbakan Erdoğan’ı doğrulayan bir hareket yaparak Kamer Genç’in üzerine yürüdü ve ağıza alınmayacak küfürler savurdu. ‘O… çocuğu’ ve ‘P.. kurusu’ küfürlerinin bile hafif kaldığı küfürlerin yanısıra AKP’li Aslan, Kamer Genç’i ‘Senin ölümün benim elimden olacak, seni öldürürüm’ diyerek ölümle tehdit etti.

Birkaç saat önce ‘Edepsizi vekil yapandan başbakan olmaz’ diyen ancak 10 yıldır Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı olan Tayyip Erdoğan’ın ‘edepsiz vekili’yle ilgili nasıl bir yol izleyeceği meçhul. Ancak, Erdoğan açısından problem yok gibi gözüküyor. Nasıl olsa ‘Başkan’ olacak…(MUK)

sozcu.com.tr

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com