''Edwin görevine devam edecek''

''Edwin görevine devam edecek''
Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, teknik direktör Micheal Skibbe ile yollarını ayırdıklarını söyledi.

Kulüp Başkanı Halil Ünal, Mersin İdmanyurdu maçından sonra Skibbe'nin kendisine Eskişehirspor'dan ayrılıp Almanya'ya dönmek istediğini söylediğini belirtti. Skibbe'nin isteğini kabul ettiklerini ifade eden Ünal şöyle konuştu:

"Sikbbe'den memnunduk. Kendisi ayrılmak istedi. 27 Aralık 2011 tarihinde resmen sözleşmeyi feshedeceğiz. Kendisinin göreve devam etmesi için çok ısrarcı oldum. Ancak Skibbe'nin aldığı karara da saygı duymak zorundayız. Kendisi sözleşmede bulunan 200 bin Euroluk tazminatı da ödemeyi kabul etti. Biz ne tazminat ne de Skibbe'nin gitmesini istedik. Ancak Alman çalıştırıcı Almanya'da daha verimli çalışacağını söyledi. Eskişehirspor Kulübü olarak hizmetlerinden dolayı Skibbe'ye teşekkür ediyoruz."

Halil Ünal, yeni teknik kadro için de hiçbir teknik adam ile görüşmediğini, Skibbe'nin sözleşmesi sürdüğü sürece hiçbir teknik adamla masaya oturmadıklarını ifade ederek "Skibbe ile resmen sözleşmeyi fesih ettikten sonra yeni teknik heyeti belirleyeceğiz. Ayrıca Skibbe'nin yardımcısı Edwin görevine devam edecek" dedi. (ERK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com