Ege Bölgesi Ticaret Borsaları Toplantısı Kütahya'da yapıldı

Ege Bölgesi Ticaret Borsaları Toplantısı Kütahya'da yapıldı
Ege Bölgesi Ticaret Borsaları Bölge Toplantısının Kütahya'da yapıldığı bildirildi.

Ege Bölgesi Ticaret Borsaları Bölge Toplantısının Kütahya'da yapıldığı bildirildi. 
Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Başkanı Ahmet Altınkaya, yaptığı yazılı açıklamada, Ilıca Güral Harlek Otelde iki gün süren toplantıya, Ege Bölgesi'nde faaliyet gösteren 17 Ticaret Borsasının yönetim kurulu ve meclis başkanlarıyla genel sekreterlerinin katıldığını belirtti.
Toplantıda, Kütahya'nın kültürel ve coğrafi zenginliklerini, konumu itibariyle tarım ve hayvancılıktaki önemini anlattıklarını ifade eden Altınkaya, şunları kaydetti:
''Ege Bölgesi'ndeki ticaret borsalarının sorunlarının ve çözüm önerilerinin gündeme geldiği toplantı, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faik Yavuz, Borsalar Müdürü Muhibbet Uludoğan ve Ege Bölgesi'ndeki 17 borsanın başkanları, genel sekreterlerin katılımları ile gerçekleşti. Toplantının ardından Çavdarhisar ilçesindeki Aizanoi Antik Kenti'nde bulunan dünyanın ilk borsasına gezi düzenlendi. Borsalar arasındaki diyaloğun güçlendirilmesi amacıyla organize edilen toplantıda kurumlarımızı ve üyelerimizi ilgilendiren sorunlar görüşüldü, ortak çözümler üretildi. Bu toplantılar her 4 ayda bir yapılıyor.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com