Ege Plastik Bölge Bayi Toplantısı Simav'da yapıldı

Ege Plastik Bölge Bayi Toplantısı Simav'da yapıldı
Ege Yıldız Grubu Şirketleri, yapı sektöründe hizmet veren bölge bayilerini İç Ege'nin termal turizm kenti Kütahya'nın Simav ilçesinde ağırladı. Toplantıya Simav'ın yanı sıra Kütahya'nın Şaphane, Emet ve Manisa'nın Demirci i

Ege Yıldız Grubu Şirketleri, yapı sektöründe hizmet veren bölge bayilerini İç Ege'nin termal turizm kenti Kütahya'nın Simav ilçesinde ağırladı.
Toplantıya Simav'ın yanı sıra Kütahya'nın Şaphane, Emet ve Manisa'nın Demirci ilçelerindeki satış bayileriyle su tesisatçılarından oluşan 100 kişi katıldı.
Simav'ın üç yıldızlı mekanı Melisa Otel'de yapılan toplantıda bayiler 'Birlikte, güçlü bir geleceğe' konsepti içinde Ege Yıldız Grubu'nun yeni hedeflerini paylaşırken, diğer taraftan yapılan etkinliklerle gönüllerince eğlenme ve dinlenme fırsatı buldular.
İki gün süren toplantıda açış konuşması gerçekleştiren Halkla İlişkiler Müdürü Ercan Özderici, katılımcılara sektördeki değişimler ve gelişmeler hakkında ayrıntılı bilgiler verdi.Özderici: “ Şirketimiz 50. Yıl'ını kutluyor. Biz de bu kutlamalarda sizlerin de olmasını istedik. Biz sizleri müşteri olarak görmüyoruz. Ege Yıldız ailesinin birer fertleri olduğunuzu düşünüyoruz. Uzun zamandır böyle bir toplantı gerçekleştiremedik ama her zaman sizlerle iç içe olmaya devam edeceğimizi bilmenizi istiyorum. Buradaki amacımız sizlerin sorun ve önerilerini bire bir olarak dinlemek ve bunlara kalıcı çözümler sunmak” diye konuştu.
Organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen Simav satış temsilcisi Mehmet Tıplamaz ile kendilerini en iyi bir şekilde ağırlayan Otel Melisa sahibi Yusuf Kocayusufoğlu ve otel çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür eden Özderici,” Bizlerde bu vesileyle Simav'ı yakından tanıma fırsatı bulduk. Simav'ı da Simavlıları da çok sevdik. Simav'ın doğal güzelliklerini gittiğimiz her yerde anlatacağız” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com