Egem Platformu'nda Kütahya Tanıtılacak

Egem Platformu'nda Kütahya Tanıtılacak
Kütahya İlinden Yetişenler Derneği Ankara Şubesi Başkanı Nuri Uygun, Ege Bölgesinde bulunan 8 İlin (Afyon, Aydın, Denizli, Kütahya, İzmir, Manisa, Muğla, Uşak) Ankara'daki derneklerinin biraraya gelerek oluşturduğu Egem Platformu'nun organize

Kütahya İlinden Yetişenler Derneği Ankara Şubesi Başkanı Nuri Uygun, Ege Bölgesinde bulunan 8 İlin (Afyon, Aydın, Denizli, Kütahya, İzmir, Manisa, Muğla, Uşak) Ankara'daki derneklerinin biraraya gelerek oluşturduğu Egem Platformu'nun organize ettiği Ege İlleri üçüncü Tanıtım Fuarı ve Kültür Etkinlikleri'nin 26 Mayıs - 30 Mayıs 2010 tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleşectirileceğini açıkladı.
Geleneksel hale gelen Fuarı geçen yıl yaklaşık 30.000 kişinin ziyaret ettiğini belirten Nuri Uygun, toplam 160 standın yeralacağı fuarda 20 standın Kütahya'ya ait olacağını vurguladı..
Fuar ve Etkinliklerin tanıtımı, muhtelif alanlara asılacak 50X70 boyutunda afişlerin, Ankara'da belediye otobüslerinin önlerine asılarak ayrıca ilanlar ve el broşürlerinin yapılacağını belirten Uygun, ayrıca gazete ve televizyon programları ile de tanıtımların genişletileceğini ifade etti.
Nuri Uygun, amaçlarının Ege İllerini tanıtımına yönelik olarak organize edilen sözkonusu fuarda geçen yıllarda olduğu gibi yine Kütahya'da en iyi şekilde tanıtmak olduğunu söyledi.
Bu konuda fuara katılan iller arasında tatlı bir rekabetin sözkonusu olduğunu belirten Uygun, önemli olan konunun Kütahya'nın tanıtımı olduğunu ifade etti.
Nuri Uygun konuşmasına şöyle devam etti:'Derneğimizin aktif olarak organizasyonu üstleneceği bu tanıtım fuarında bu sene Kütahyamızdan daha güçlü bir katılım sağlaması için Kütahyalı hemşerilerimizden bize destek olmalarını istiyoruz.
Kütahyamızın fuarda tanıtımına katkıda bulunacak tüm Kamu ve Özel Sektör Kurumlarının şimdiden standlarını almalarını ve hazırlıklarını yapmalarını bekliyoruz.'

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com