EGEM TV binasına silahlı saldırı

EGEM TV binasına silahlı saldırı
Uşak'ta yerel yayın yapan EGEM TV binası dün gece geç saatlerde henüz kimliği hünez tespit edilemeyen kişilerce kurşunlandı.

Uşak'ta yerel yayın yapan EGEM TV binası dün gece geç saatlerde henüz kimliği hünez tespit edilemeyen kişilerce kurşunlandı.
Edinilen bilgiye göre, Barbaros Caddesi üzerinde bulunan EGEM TV binasına dün gece yarısı kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler tarafından av tüfeğiyle saldırıda bulunuldu. Saldırı sonucu televizyon kanalının 2. katında bulunan yönetim bölümünün camları kırıldı ve duvarda hasar oluştu. Olayın duyulmasının ardından polis, olayla ilgili soruşturma başlattı. EGEM TV Yönetim Kurulu Başkanı ve Uşak Belediye Meclisi Üyesi Utku Demiröz, olayla ilgili olarak hiç olayın faillerinin henüz tespit edilemediğini ancak kurşunlama olayını haberlerden rahatsız olan kişilerin yapılmış olabileceğini söyledi. Utku Demiröz şunları söyledi; ''Gece yarısı meydana gelen kurşunlamayı öğle saatlerinde fark ettik.
Hemen emniyet güçlerini arayarak haber verdik. Emniyet zanlıları yakalamak için geniş çaplı soruşturma başlattı. Biz saldırının kim ya da kimler tarafından gerçekleştirildiğini bilmiyoruz, ancak yaptığımız haberlerden dolayı olabileceğini düşünüyoruz. Binada bulunan güvenlik kameraları görüntülerine polisler el koydu. Saldırının kısa süre içerisinde aydınlatılmasını istiyoruz. Uşak valisi ve diğer yetkililer olay nedeniyle bizi arayıp geçmiş olsun dileklerini iletti'' Uşak Emniyet Müdürü Cafer Şahin ise olayla ilgili olarak gerekli çalışmanın yapıldığını saldırının av tüfeğiyle yapıldığını tespit ettiklerini ve soruşturmanın çok yönlü olarak sürdürüldüğünü ifade etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com