Egemen Bağış bu kez ayet sallayamadı!

Egemen Bağış bu kez ayet sallayamadı!
"Her cuma giriyorum Google'a sallıyorum bir tane" demişti ama...

İnternete düşen ses kayıtlarında her cuma günü Google’a girip gündemle ilgili Kur’an ayeti bulduğu ve twitter’dan ‘salladığı’ iddia edilen eski AB Bakanı Egemen Bağış dün geceki twitter yasağı nedeniyle tweet atamadı.

Bağış’ın twitter’dan yaptığı son paylaşım ise gazeteci Metehan Demir ile arasında geçtiği iddia edilen konuşmaya yönelik olmuştu.

Bağış, Hürriyet yazarı Metehan Demir ile yaptığı öne sürülen ve Bakara suresi hakkında aşağılayıcı ifadelerin geçtiği öne sürülen konuşmayı yalanlamıştı.

Twitter hesabından “Farklı zamanlardaki konuşmalarımı montajlayıp eklemelerle tamamen çarpıtan aşağılık itibar cellatlarının saldırıları ile karşı karşıyayım. Yarın sabah itibari ile hukuki yollardan bu ahlaksız iftira ve saldırılara karşı mücadelemi başlatacağım” diyen Bağış’a ses kayıtlarını yayınlayan Başçalan adlı twitter hesabından yanıt geldi.

HAM HALİNİ YAYINLADILAR

Başçalan tarafından yapılan açıklamada, “Konuşan tarafların ilginç bir şekilde hem “montaj” dediği hem de “özür” dilemek gibi bir garabete düştüğü kaydın da ham halini yayınlıyoruz.” denilerek Bağış ile Demir hakkında geçtiği iddia edilen konuşmanın ham hali yayınlandı. Üstelik ham hali yayınlanan ses kayıtlarının devamında Başbakan Erdoğan ile Bilal Erdoğan arasında geçtiği ileri sürülen ‘sıfırlayın’ talimatının geçtiği konuşma da bulunuyor

Açıklama şöyle devam etti: “Yayınladığımız ham ses kayıtları istenilen analiz merkezinde teste tabi tutulabilir.” (KKK)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com