Egemen Bağış Sevilay Yükselir'e sahip çıktı

Egemen Bağış Sevilay Yükselir'e sahip çıktı
CHP'li Şafak Pavey için Twitter'da yazdıklarıyla tepki çeken Sevilay Yükselir'e Egemen Bağış'tan destek geldi. Devlet Bakanı, Yükselir'in hadsizliğine ortak oldu...
Sabah yazarı Sevilay Yükselir Şafak Pavey’in Meclis'te gerçekleştirdiği türban açıklamasının ardından Twitter hesabından hayli ilginç ve sert açıklamalar yaptı.
 
Şafak Pavey’i yalancılıkla suçlayan Yükselir şunları yazdı;
 
İnternete arıyorum; Başımın açarak bir daha kirlenmeyeceğim" lafını hangi vekilin söylediğini bulamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı aranızda
 
Ey Şafak Pavey sen nolasın!Dünden beri o lafı nasıl eder bi kadın diye yedim bitirdim kendimi. Videoya baktım yok öyle bişi!Nerenden uydurdun
 
Yemin ediyorum pazar günü yazımda kirlenmemek için başımı açmayacağım diyen vekili yerden yere vuracaktım. Ama şimdi sen hakettin bunu Pavey
 
Şafak Pavey’e Bİrleşmiş Milletler de görev yaparken herhalde en iyi öğrettikleri şey yalan ve provokatörlük.Yalanlarla yaşıyor maalesef...
 
Bu ilk yalanı değil.İsviçre de 1 çocuğu kurtarmak için mi yoksa kocası terk ettiği için mi o trenin önüne atladı sormak lazım kendisine!

Yalan söyleyip milletin midesini kafasını bulandıran Şafak Pavey ve gibilerden çok çekti bu ülke.Yeter artık!Provokatörlüğün lüzumu yok!
 
Hac dönüşü başını açmak istemeyen bir insanın ettiği lafları bu biçimde yansıtmak provokatörlüğün dibidir.Eğer alınacaksa birileri haca  Gidip kapanıp ama dönüşte başını tekrar açan kadınlar alınmalı.Mesela Meral Akşener.O alınmıyorsa size noluyor?Nedir bu pespayelik yahu!
 
Kadıncağız haccın ona hissettirdiği duygulardan bahsetmiş.Burda arındım ve böyle kalmak istiyorum demiş.Bana kirlisin sen dememiş!
 
Eee peki başı açık hiçbir kadını hedef almayan böyle bir ifadeyi Şafak Pavey neden çarpıttı?Amacı neydi?Söylesin bilelim.Anlatsın anlayalım
 
Hiç kimse! Hiçbir insan bana başım açık diye kirlisin diyemez!Kirliliğin başı açıklıkla kapalılıkla alakası olmadığını herkes biliyor.Ancak Denilmemiş söylenmemiş bir söz üzerinden de hiç kimse beni kışkırtamaz.Kimsenin hakkı yok buna.Bir huzur istiyoruz.Azıcık bir huzur!
 
Çıldırdınız biliyorum ama gerçek bu kardeşim.Şafak Pavey’in hayatı yalan!Vaktinde tam sayfa röplerle okura anlattığım Pavey bu değildi.

İşte Sevilay Yükselir'in bu hadsiz açıklamalarına devlet erkanından destek geldi. AB Bakanı Egemen Bağış, Twitter hesabından Sevilay Yükselir'e arka çıktı.


Twitter hesabından Yükselir'e "Kafana takma" diyen Bağış, "Çakma Gandi küfürbaz olunca Şafak da atar, sürü de, Sarı gülün dikeni yakında batar" ifadesini kullandı. 

(DSE)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com