"Eğer Arda'nın gideceğini bilseydim..."

"Eğer Arda'nın gideceğini bilseydim..."
Bir Tv programına telefonla bağlanan G.Saray teknik patronu Fatih Terim'in açıklamalarından satır başları:

Arda gidecek diye bir konu yoktu. Gideceğini bilsek Culio'yo tutabilirdik. Bu çok açık ve net.
Ben geldiğimde Elmander alınmıştı. Onun dışında transferler bilgim dahilinde yapıldı. Transferde her şey ortada gelişti. Sıralamada neleri istedik, ne oldu hepsi basında yer buldu.


İşimi en doğru şekilde yapmaya çalışıyorum. Tüm Galatasaraylılar'ın arkamda olduğunu, en azından çok büyük bir bölümünün biliyorum. Az konuşup çok iş yapmaya özen gösteriyorum.
 

ELMANDER ÇOK PROFESYONEL
Elmander ve Sercan kulübeden gelip beklenin üzerinde müthiş bir performans gösterdiler. Elmander milli takımdan döndüğünde sakatlığından dolayı kadroya alamadık. İyileşince hemen kadroya aldık. Çok profesyonel bir oyuncu. Son performansı kadroya yakın olduğunu gösteriyor.


PLAY-OFF BİZE DE SÜRPRİZ OLDU
Play-off sistemi büyük sürpriz oldu. Hiçbir futbol adamına danışmadan, tartışmadan alınan bir karar oldu. Şahsi kanaatim Ocak ayı transferi Türkiye'de çok önemli hale geldi. Puan durumunda belli yere kadar sıçrayan takımlar kadrolarını güçlendirmeye çalışacaktır. Sezonda 50-60-70 maç oynanmasından yana olan bir antrenörüm. Play-off oynanmış oynanmamış ondan rahatsız değilim ama kimseye bir şey sorulmamıştır, rahatsızlık duyduğum konu budur.
 

EBOUE'Yİ SAHADA GEZDİRİYORUZ
Haftada 3 maç oynamaya alışmalıyız. Avrupa'da, milli maçlarda başarılı olmak istiyorsak çarşamba-pazar maçlarına alışmak zorundayız.


Eboue iyi futbolcu, şuan sahada gezdiyoruz. Bazen alışmalar zor olur. Riera için bu süre kısa oldu. Eboue uzun yıllar kullanacağımız klas bir oyuncu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com