EĞİTİMSEN'den 4+4+4 Tepkisi

EĞİTİMSEN'den 4+4+4 Tepkisi
Eğitim - Sen Afyonkarahisar Şubesi, eğitimde getirilmek istenen 4+4+4 eğitim sistemini yaptıkları basın açıklaması ile protesto etti.


AFYONKARAHİSAR (İHA) - Eğitim - Sen Afyonkarahisar Şubesi, eğitimde getirilmek istenen 4+4+4 eğitim sistemini yaptıkları basın açıklaması ile protesto etti.
Eğitim-Sen'e bağlı üyeler, eğitim sistemindeki değişikliğe tepki göstermek için PTT önünde bir basın açıklaması yaptı. Grup adına konuşan Eğitim-Sen Afyonkarahisar şubesi örgütleme sekreteri Harun Maden, akademisyenl, öğretmen, demokratik kitle örgütleri ve velilerin görüşleri alınmadan Meclis'e sunulan 4+4+4 kanun teklifine karşı sokağa çıktıklarını ifade etti.

Eğitim-Sen olarak teklifin Meclis Genel Kurulu'na gelmeden geri çekilmesi için mücadele ettiklerini ve hükümeti bu konuda uyardıklarını dile getiren Maden, "Ancak tüm uyarılarımıza ve itirazlarımıza rağmen teklif komisyondan geçti. Eğitim-Sen, teklifin geri çekilmesi için verdiği mücadeleye devam ediyor, hükümeti son kez uyarmak üzere tüm yurtta sokağa çıkıyor; geleceğine sahip çıkan herkesi eylemimize destek vermeye çağırıyoruz" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com